Sleduj nás

Blachowicz: Neboj, Glovere, jen co sejmu Procházku, budeš hned na řadě

Blachowicz: Neboj, Glovere, jen co sejmu Procházku, budeš hned na řadě
Jan Blachowicz jako by tušil, že to bude zrovna on, kdo se stane příštím titulovým vyzývatelem. A už se také vidí opět jako šampion.

Ačkoliv to zatím nikde potvrzeno nebylo, devětatřicetiletý polský veterán má za to, že si svou výhrou nad Aleksandarem Rakičem vysloužil novou titulovou příležitost.

Tu by rád podstoupil proti Jirkovi Procházkovi ještě letos na podzim někde v Evropě, nejlépe přímo v Polsku. To aby mohl slavit opětovný zisk titulu před domácím publikem.

Jan Blachowicz myslí na titul


„Pevně věřím tomu, že jsem další na řadě,“ odpověděl Blachowicz na dotaz reportéra Schma, zdali si myslí, že jeho další bitva bude o pás.


„Tohle je v současné chvíli ten největší fight, jaký lze uspořádat. Je to boj o Evropu. Musí se to konat buďto v Polsku, anebo v Česku,“ konstatuje.

A co Teixeira?


O odvetu s Jirkou se nicméně hlásí i Glover Teixera. Ten je ale ještě o něco starší jak Jan, a tak mu déle trvá, než se zotaví. K dispozici by proto mohl být někdy v lednu.

„Bohužel tím Glovera naštvu, že dostanu titulovou šanci dřív než on, ale nemusí se bát. Jakmile se stanu šampionem, ihned mu dám odvetu,“ plánuje Blachowicz.


Dopředu ho žene osobní motivace. „Rád bych světu dokázal, že jsem stále hoden toho, abych vládnul této divizi. Ten pás prostě získám zpátky,“ věří.

Jan Blachowicz prohra ufc 267

Plán Jiřího Procházky


Jak se český samuraj nechal slyšet, rád by se do klece vrátil ještě letos. Teoreticky by tak mohl nastoupit proti Blachowiczovi a vítěz by pak šel s Gloverem Teixeirou nebo lepším z dvojice Smith – Ankalaev.

Druhou možností je, že si Jirka počká do ledna a dá Gloverovi okamžitou odvetu.


Ve hře nadále zůstává i dvojice Anthony Smith – Magomed Ankalaev, která se nepochybně také ozve. V současné chvíli to ale vypadá, že si vítěz této bitvy na svou příležitost bude muset ještě chvilku počkat.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

McGregorův ambiciózní plán: V červnu Chandler, pak útok na Islama a třetí pás

Datum je stanoveno, soupeř vybrán, cíl vytyčen. Conor McGregor, který se v ostrém zápase neukázal pět let, nehodlá při svém návratu troškařit. Místo zahřívacího kola rovnou vyhlásil útok na historický zápis. „Vracím se pro slávu,“ vzkázal fanouškům a odkryl, že jeho ultimátním cílem je skalp Islama Makhacheva a zisk titulu ve třetí váhové divizi.

McGregorův ambiciózní plán: V červnu Chandler, pak útok na Islama a třetí pás

Těžká váha UFC proti beznohému fighterovi

Karate Combat oznámila mimořádný duel v Miami. Hvězda UFC Valter Walker se utká se Zionem Clarkem, bojovníkem bez nohou, který už dokázal porazit zdravého soupeře. Souboj, který bourá hranice MMA.

Těžká váha UFC proti beznohému fighterovi

Khabib se opřel do UFC: Vyhazují ty nejlepší, protože neumí dělat show

UFC není jen o sportu, ale především o show, což nyní tvrdě kritizuje i jedna z největších legend. Bývalý šampion Khabib Nurmagomedov na summitu v Dubaji prohlásil, že je mu amerických organizací „velmi líto“, protože se zbavují talentů jen proto, že odmítají hrát divadlo a urážet soupeře.

Khabib se opřel do UFC: Vyhazují ty nejlepší, protože neumí dělat show

Bývalá bojovnice v balíku: Za den na platformě pro dospělé vydělala víc než za celou UFC kariéru

Vyměnila krvavé šrámy za luxusní spodní prádlo a rozhodně nelituje. Bývalá hvězda UFC Paige VanZant, která v oktagonu sice uměla rozdat rány, leč finančně strádala, našla zlatý důl na platformě pro dospělé. Nedávno se se svými sledujícími na Instagramu podělila o jeden z těch podivnějších momentů své nové kariéry, kdy jí fanoušek zaplatil jen za to, aby vyslovil dost specifické přání.

Bývalá bojovnice v balíku: Za den na platformě pro dospělé vydělala víc než za celou UFC kariéru