Sleduj nás

Blachowicz: Jones je pouhý srab, pro Adesanyu jsem daleko těžší soupeř

Blachowicz: Jones je pouhý srab, pro Adesanyu jsem daleko těžší soupeř

Jan Blachowicz varuje každého, kdo se pokusí zaútočit na jeho trůn, že jej proti němu bude čekat těžší zápas než proti bývalému šampionovi Jonu Jonesovi.

Nyní se už téměř s jistotou dá prohlásit, že polského veterána během jeho první obhajoby prověří Israel Adesanya. Ten se rozhodl opustit střední váhu, aby rozšířil svou sbírku titulů. Následně by se chtěl utkat s Jonem Jonesem, jehož budoucnost je pro tuto chvíli stále trochu nejistá.

„Proč nechce Jon Jones bojovat v polotěžké váze? Protože se mě bojí!“ ohlásil Blachowicz během interview s Arielem Helwanim.

„To je ten důvod, proč odešel do těžké váhy… Takže Adesanyu nečeká nic lehkého. Představuji pro něho daleko větší hrozbu,“ upřesnil.

Doposud to tak vypadá, že se Jan Blachowicz s Israelem Adesanyou utkají během PPV turnaje, který se bude konat začátkem jara příštího roku. Jon Jones zatím šalamounsky vyčkává. Je možné, že se do polotěžké váhy ještě vrátí, ale je také možné, že si počká na vítěze duelu Stipe Miocic vs. Francis Ngannou ve váze těžké.



Další články

Jiří Procházka ostře reaguje na Ulbergova slova a slibuje tvrdý lov v Miami

„Ten chlapec vůbec netuší, o čem mluví,“ zavrhl s ledovým klidem předzápasové provokace elitní bojovník Jiří Procházka a naznačil, že miamský lov na sebevědomého jaguára neúprosně graduje. Zraky obou rivalů se už na turnaji UFC 327 střetly tváří v tvář, třebaže novozélandský vyzyvatel raději alibisticky schoval svůj pohled za tmavá skla.

Jiří Procházka ostře reaguje na Ulbergova slova a slibuje tvrdý lov v Miami

Strach o českého samuraje? Fanoušci varují před hazardem s rukama dole: „Každý jednou usne“

Přípravy na jeden z nejsledovanějších duelů letošního jara vrcholí. Do bitvy mezi Jiřím Procházkou a Carlosem Ulbergem zbývá posledních deset dní, a zatímco česká kotlina dýchá pro svého hrdinu, v zahraničních diskusích se množí pochybnosti. Styl „všechno, nebo nic“, kterým se český samuraj proslavil, totiž podle mnohých narazí na tvrdou novozélandskou zeď.

Strach o českého samuraje? Fanoušci varují před hazardem s rukama dole: „Každý jednou usne“