Sleduj nás

BJJ královna Dostálová: Zápasením se v Česku živit nedá, proto ráda provokuju na internetu starší chlápky

BJJ královna Dostálová: Zápasením se v Česku živit nedá, proto ráda provokuju na internetu starší chlápkyFOTO: OKTAGON MMA

Miss Problém Dostálová si myslela, že se do klece už nepodívá, načež se ozvala organizace Clash of the Stars a ona změnila názor. 

Bývalá zápasnice OKTAGONu už byla v jakémsi důchodu, ve kterém vyměnila MMA klec za různé platformy na internetu, kde si zjevně slušně přivydělávala. Po nějakém boji již netoužila, než se jí jeden ze studentů zeptal, zdali se ještě nevrátí. 

„Byla to víceméně náhoda, po tréninku za mnou přišel student a ptal se mě, jestli se budu ještě někde prát. Já mu řekla, že ne, protože jsem stará. Spousta studentů se do mě opřela. Řekla jsem, že jestli vlezu do klece, maximálně v Clash of the Stars, a nějak se to chytlo,“ řekla serveru expres.cz Dostálová, jež se rychle stala jednou z hlavních tváří organizace. Známá je například její aférka s Matoušem Kalubou.„Jsem zápasnice ve výslužbě, která má sociální sítě a strašně ji baví. Baví mě nosit krásné krajkové prádlo a provokovat muže. Mladší, starší, je to jedno. Vždyť je to hezké, né? Zápasením se v Česku vydělat nic nedá, pokud nejsi Vémola nebo nezápasíš v UFC. Na internetu si tím vydělám určitě více peněz než při zápasení. V Oktagonu jsem nedostala skoro nic,“ přiznala zcela upřímně. 

A tak se dá říct, že je bojování spíše jejím koníčkem, jímž si přivydělává.


Další články