Sleduj nás

Bitva Jake Paul vs. Tommy Fury dostává hodně nečekaného náhradníka

Bitva Jake Paul vs. Tommy Fury dostává hodně nečekaného náhradníkaFOTO: Shutterstock

Jake Paul si chtěl pojistit, že mu Tommy Fury zase necouvne, a tak oslovil bývalého grázla z UFC, aby mu dělal náhradníka.

Oba „boxeři“ se mají utkat 26. února v saúdskoarabském Rijádu. To je neutrální prostředí, které by Tommymu nemělo vadit, jelikož naposledy zápas zrušil, protože mě potíže s vízem a nemohl odletět do USA.

I navzdory tomu, že jsou potíže ohledně cestování vyřešeny, stále Jake svému soupeři plně nedůvěřuje, a proto se rozhodl oslovit bývalého UFC veterána, zdali by do Saúdské Arábie neodcestoval také a v případě nouze naskočil. Slavný michiganský rváč nemohl odmítnout.


„Po těch všech zklamáních jsem si to musel pojistit. Máme tady Mikea Perryho jako případného náhradníka, kdyby zase Tommy dostal tu svou periodu a začal bláznit… Takže pokud Tommy odstoupí, budu zápasit s Mikem,“ potvrdil Jake Paul serveru talkSPORT.

Tak či tak se fanoušci nějakého souboje dočkají. Většina z nich by patrně ráda viděla, jak se dořeší spory mezi mladou boxerskou dvojicí, ale jak jsme se už v minulost sami přesvědčili, osud umí být vskutku nevyzpytatelný.


Ať už nadcházející bitva dopadne jakkoliv, má Jake podepsanou smlouvu s americkou PFL, tudíž bychom ho mohli vidět v MMA prostředí, kde se mu rýsuje zápas s takovým Natem Diazem. S téže soupeřem by si to potom chtěl dát v klasickém boxu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články