Sleduj nás

Nate Diaz by se mohl vrátit do UFC. Chce ovšem jen jeden zápas

Nate Diaz by se mohl vrátit do UFC. Chce ovšem jen jeden zápas
Nate Diaz přeci jen neřekl UFC definitivní sbohem. Ještě jednou se sem prý rád vrátí, ale bude to jen na jeden zápas. Víte jaký?

Tady asi není o čem pochybovat. Nedílnou součástí celé historie UFC je i nezapomenutelná rivalita mezi Natem Diazem a Conorem McGregorem. Tento příběh má již dvě kapitoly, a přesto je stále neuzavřený. Oba bojovníci se totiž shodně radovali z jedné výhry a diváci si žádají, aby přišlo nějaké rozuzlení.

„Když si to diváci přejí, nemohu jim říct ne,“ vzkázal Nate Diaz prostřednictvím svého zástupce Zacha Rosenfielda. „Moje cesta v UFC pro tuto chvíli skončila, ale možná se vrátím. Bude záležet na situaci okolo Conora McGregora. Stále všichni chceme vidět trilogii s McGregorem. Kvůli němu bych na ten jeden zápas učinil výjimku,“ řekl.


nate diaz nick bratri mma ufc Nate a Nick Diaz

Dana White je nicméně starý lišák. Těžko říct, zdali by Diazově návrhu vyhověl. Samozřejmě, duel s Conorem McGregorem by mu i kvůli finanční stránce jistě rád nabídl, ale pochopitelně by chtěl, aby se mu Nate upsal na více zápasů. Proto před námi budou dlouhá jednání…


Co se kalifornského bijce jinak týče, momentálně se soustředí na vlastní kariéru. Říkal, že chce zkusit nové bojové odvětví, a zatím to vypadá, že půjde o box. Nejblíže má k zápasu s Jakem Paulem, se kterým už vedl jistá jednání. Potvrzené to ale stále není.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články