Sleduj nás

Bigfoot Silva jde zpět do akce. Ukázal velké dlaně a navnadil debutem ve fackovací soutěži

Bigfoot Silva jde zpět do akce. Ukázal velké dlaně a navnadil debutem ve fackovací soutěžiFOTO: UFC

Legendární těžká váha se vydává na novou cestu. Zlákala jí nová fackovací soutěž pořádaná Danou Whitem.

Antonio Bigfoot Silva očividně stále nemá dost otřesů mozku, a tak se rozhodl, že si přidá do sbírky ještě další. Po posledních sedmi prohrách na KO v řadě své fanoušky navnadil, že sice s MMA skončil, ale zato se přesune do organizace Power Slap Championship, kterou založil Dana White. A ten pro brazilského velikána ihned našel místo.

„Na světě není lidská bytost, která by dokázala přežít mou facku!“ napsal Silva na svém Instagramu, načež portál ESPN potvrdil, že by se jeho jméno mělo objevit mezi novými účastníky zmíněné Power Slap Championhip.


Po tom všem je tento krok poměrně kontroverzní a mnoho lidí jej určitě nepochopí. Většina si totiž přála, aby to Silva i s ohledem na své zdraví už zalomil, protože za posledních deset let vyhrál jen jediné utkání.

Oproti tomu jich rovnou deset prohrál a jednou tedy ještě remizoval. Všechny porážky však přišly formou KO/TKO, což je pro mozek člověka z těžké váhy hodně nepříjemná záležitost.


Silva si tedy patrně na otřesy zvykl a nyní přejde na fackovací pole, kde se vystaví čistým úderům otevřené dlaně ruky. A když se podíváme na highlighty hned z prvního turnaje organizace, nečeká ho žádný snadný úkol.
 


Další články