Sleduj nás

Až ten den přijde, udělám z tebe svou ku*vu, vyřizuje Jones Adesanyovi

Až ten den přijde, udělám z tebe svou ku*vu, vyřizuje Jones Adesanyovi

Israel Adesanya a Jon Jones si skrze sociální sítě již delší dobu vjíždí do vlasů, že už je jen otázkou času, kdy jejich spory vyřeší vzájemný souboj. Poslední komentář přišel od nigerijského bojovníka, který má v současné chvíli ve svém držení pás dočasného šampiona střední váhy.

Adesanya delší dobu slibuje, že jakmile vyčistí svou divizi, tak se přesune nahoru k Jonu Jonesovi a konečně utlumí ten humbuk kolem něho.

„Whittaker a Costa, nejdřív se musím postarat o tyhle dva a pak definitivně půjdu za Jonem,“ přiznal doposud neporažený MMA bojovník (17-0-0) pro kanál The Mac Life.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Image result for jones adesanya

Jonese se údajně nebojí. „Vůbec. Pokud jste ho měli možnost vidět naživo, můžete si všimnout, že to už dávno není ten obávaný soupeř,“ přiznával.


A s ohledem na to, že si Adesayna i Jones od počátku roku 2019 mezi sebou vyměnili pár ostrých komentářů, bylo nyní na druhé straně, aby na tuto „prognózu“ odpověděla.

„Jen se přesvědčuj o tom, že budeš jednoho dne připravený čelit takovému šéfovi, jako jsem já. Já zase budu přesvědčovat sám sebe, že až ten den přijde, udělám z tebe svou ku*vu,“ nebral si servítky současný šampion polotěžké váhy při odpovědi na svém twitterovém účtu. 


Další články