Sleduj nás

Attila Végh o zápase Vémola vs. Langer: Doufám, že to Karlos urve, abychom tu odvetu vůbec měli. Bude to ale těžké

Attila Végh o zápase Vémola vs. Langer: Doufám, že to Karlos urve, abychom tu odvetu vůbec měli. Bude to ale těžké FOTO: OKTAGON MMA

Slovenská legenda se letos v kleci už neukáže. Bývalý šampion Bellatoru je i tak v pozoru a bude bedlivě sledovat vystoupení svého následujícího soupeře na OKTAGONu 47. Šance obou bojovníků vidí Attila extrémně vyrovnané.

Zápas století bude navždy brán jako zlomový moment pro rozvoj MMA v Čechách i na Slovensku. Souboj, který rezonoval společností ve všech jejích vrstvách, se brzy dočká svého pokračování.

Bohužel tomu tak nebude v letošním roce, protože organizace si chce na propagaci sledované odvety vyhradit více času, a nabídnout fanouškům další takřka filmový příběh. Oba aktéři se ale poctivě připravují a o formě jednoho z nich se přesvědčíme již tento víkend.

„Svoje peníze bych vsadil na Karlose, protože mu držím palce a věřím mu. I tím, že spolu budeme mít druhý zápas, což je potvrzené a nechci se připravovat zbytečně,“ prohlásil Attila, který nečekaně věří víc Terminátorovi.

Favorit zápasu je velkou neznámou i pro většinu fanoušků. Pavol vstupoval do kurzové hry jako totální outsider, ale situace se postupně vyrovnala a chvilku se víc věřilo obrovi z Košic. Vémola v poslední době opět strhnul preference na svoji stranu, to hlavně díky obrovskému tréninkovému nasazení, které prokázal na všech možných zahraničních kempech. Pavol je ale drilován partou z OFA, která na Karlose již jednou recept našla.


„Dobře víme, že Karlos má jednu velmi silnou stránku, a to někoho hodit na zem a udržet ho tam. Teď ale nevíme, co čekat od Pala, jehož silná stránka je právě boj na zemi a fyzická síla. Samotného mě zajímá, jakou zvolí taktiku. Zda bude čekat a soustředit se na obranu, nebo překvapí a sám hodí Karlose na zem,“ řekl pro sport.cz.

Český “Terminátor” na zádech je pro většinu domácích fanoušků absolutně nesmyslná představa. Turnaj na Štvanici ale dokázal, že i nejlepší tuzemský wrestler se může dostat do podobné pozice, a navíc v ní setrvat půlku kola. Uvidíme, zda se Langer pokusí napodobit Argentince Alsinu a potrápí Vémolu i v jeho výsostném království.


Tip na zápas Vémola vs. Langer

Svůj tip na zápas Vémola vs. Langer přidal i redaktor Top-Fight.cz Ondra. „Myslím, tedy spíše velmi věřím, že zápas vyhraje Vémola. Už si nemůže dovolit zaváhat. Vypiloval chyby z předchozích zápasů a na Langera je skvěle připraven. Ví, co může čekat a tentokrát nic nepodcení.“

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli

Místo VIP servisu výchovná facka a vyhazov, tak dopadl večer pro jednu z největších hvězd domácího postoje. Dlouho se o tom jen špitalo, leč nyní „El Chapo“ prolomil hradbu mlčení a detailně popsal, proč musel Václav Sivák opustit turnaj Fight Night Challenge. Nebylo to kvůli rivalitě, nýbrž kvůli sérii prohřešků, které vyvrcholily fyzickým střevem.

Čepo promluvil o facce pro Siváka: Prodal lístek od Rytmuse a vysmál se majiteli

Dojetí, které nešlo skrýt: Šéf Oktagonu bojoval s pláčem přímo v kleci

Byl to večer plný ran, ale ta největší přišla nečekaně na city samotného šéfa organizace. Ondřej Novotný otevřeně promluvil o chvílích, kdy mu během nástupu Miloše Petráška selhával hlas a musel bojovat s přívalem emocí, jaké v práci běžně nezažívá. „Měl jsem co dělat,“ přiznal promotér a vysvětlil, že pohled na zápasníka s dítětem ho zcela odzbrojil.

Dojetí, které nešlo skrýt: Šéf Oktagonu bojoval s pláčem přímo v kleci

Výsměch místo soucitu: Šéf Oktagonu si vychutnal poníženého Siváka

Zatímco Václav Sivák stále rozdýchává veřejné ponížení v zákulisí bratislavského turnaje, konkurence se touto kauzou nepokrytě baví. Promotér organizace Oktagon Ondřej Novotný v nejnovějším vysílání svého podcastu neskrýval pobavení a na adresu ostravského bojovníka poznamenal, že jeho chování občas postrádá soudnost a zbytečně vytahuje rasovou kartu.

Výsměch místo soucitu: Šéf Oktagonu si vychutnal poníženého Siváka

VIDEO: Tak to je síla! Takhle se Rytmus pohádal se Sivákem kvůli fackám

Místo slávy ve světle reflektorů přišla studená sprcha v temném zákulisí, která otřásla egem neporaženého bojovníka. Václav Sivák tvrdí, že se na turnaji v Bratislavě stal obětí mafiánských praktik, když ho jeden z majitelů organizace profackoval před zraky ostatních, což rapper Patrik „Rytmus“ Vrbovský lakonicky vysvětlil prostým nedostatkem respektu.

VIDEO: Tak to je síla! Takhle se Rytmus pohádal se Sivákem kvůli fackám

Lékař se Spicy Pájovi vysmál přímo do očí: Vy se neumíte bránit?

Stačilo pouhých 79 vteřin v kleci, aby se tvář internetové celebrity změnila k nepoznání. Zatímco diváci v O2 areně bouřili, influencer Pavel Tóth, známý jako Spicy Pája, sčítal škody, které mu způsobil profesionální bojovník Ondřej Raška, přičemž promotér Ondřej Novotný prozradil, že diagnóza zní hrozivě a rekonvalescence bude dlouhá.

Lékař se Spicy Pájovi vysmál přímo do očí: Vy se neumíte bránit?