Sleduj nás

Attila Végh: Na výkon Piráta jsem pyšný! Máme díky němu nejvíc pásů v OKTAGONu

Attila Végh: Na výkon Piráta jsem pyšný! Máme díky němu nejvíc pásů v OKTAGONu
Slovenský zápasník Samuel “Pirát” Krištofič to dokázal! V sobotním duelu porazil na body Poláka Naruszczku a stal se prozatímním šampionem MMA organizace OKTAGON. Co na to jeho trenér Attila Végh?

Pirát do zápasu naskočil jako náhrada za zraněného Karlose Vémolu. A nutno uznat, že ze sebe vymáčkl opravdu maximum. Poláka sice nedokázal ukončit, ale po vyrovnané pětikolové bitvě nakonec přeci jen zvítězil na body.

"Jsem velmi spokojený, že Pirát zvítězil. Teď se může Spartakus Fight Gym pyšnit tím, že máme na československé scéně nejvíce pásů v OKTAGONu. Je to velká čest. Jsem na Samuela hrdý. Věděl jsem, že Naruszczka není slabý soupeř a Pirát nastupoval jako záskok na poslední chvíli, dozvěděl se to 14 dní před. Měl poraněná žebra a vypadlo to, že zápas zrušíme. Díky bohu nakonec bylo všechno ok a šel do souboje velmi dobře připravený po fyzické i psychické stránce," prozradil Attila Végh.

Slovenského bojovníka tak čeká bitva proti Terminátorovi. Samozřejmě za předpokladu, že se všechny Vémolovo operace povedou a že se stihne uzdravit. Ideální by bylo, kdyby se dokázal dát dohromady do konce roku. Na konci prosince by měl totiž proběhnout turnaj v pražské O2 areně, která by tomuto zápasu určitě slušela.

Ber 600 spinů úplně zdarma - Registrace zde


Další články

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Už více než týden se Karlos Vémola dívá na svět skrze mříže vazební věznice. Soud ho tam poslal kvůli podezření z účasti na organizované drogové trestné činnosti, což vyvolalo v Česku mediální bouři. Zatímco veřejnost spekuluje o vině či nevině, lidé z jeho blízkého okolí poodkrývají, jak Terminátor tuto krizovou situaci snáší a kde leží jeho největší slabina.

Režim, respekt a vaření na cele. Karlos ví, jak přežít, tvrdí znalec jeho poměrů

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Zatímco fanoušci domácí scény marně vyhlíželi sjednocující bitvu o krále střední váhy, Makhmud Muradov udělal krok stranou, jenž mnohým vyrazil dech. Uzbecký bojovník vymění klec Oktagonu za polskou show, kde se v pyramidě popere o luxusní automobil. „Když se pro něco rozhodne, těžko mu to rozmlouváte,“ pokrčil rameny promotér Ondřej Novotný a potvrdil, že hvězda má pro tento „výlet“ zelenou.

Muradov míří do polské FAME: Ve hře je luxusní auto za miliony

Dojetí, které nešlo skrýt: Šéf Oktagonu bojoval s pláčem přímo v kleci

Byl to večer plný ran, ale ta největší přišla nečekaně na city samotného šéfa organizace. Ondřej Novotný otevřeně promluvil o chvílích, kdy mu během nástupu Miloše Petráška selhával hlas a musel bojovat s přívalem emocí, jaké v práci běžně nezažívá. „Měl jsem co dělat,“ přiznal promotér a vysvětlil, že pohled na zápasníka s dítětem ho zcela odzbrojil.

Dojetí, které nešlo skrýt: Šéf Oktagonu bojoval s pláčem přímo v kleci

Výsměch místo soucitu: Šéf Oktagonu si vychutnal poníženého Siváka

Zatímco Václav Sivák stále rozdýchává veřejné ponížení v zákulisí bratislavského turnaje, konkurence se touto kauzou nepokrytě baví. Promotér organizace Oktagon Ondřej Novotný v nejnovějším vysílání svého podcastu neskrýval pobavení a na adresu ostravského bojovníka poznamenal, že jeho chování občas postrádá soudnost a zbytečně vytahuje rasovou kartu.

Výsměch místo soucitu: Šéf Oktagonu si vychutnal poníženého Siváka

Lékař se Spicy Pájovi vysmál přímo do očí: Vy se neumíte bránit?

Stačilo pouhých 79 vteřin v kleci, aby se tvář internetové celebrity změnila k nepoznání. Zatímco diváci v O2 areně bouřili, influencer Pavel Tóth, známý jako Spicy Pája, sčítal škody, které mu způsobil profesionální bojovník Ondřej Raška, přičemž promotér Ondřej Novotný prozradil, že diagnóza zní hrozivě a rekonvalescence bude dlouhá.

Lékař se Spicy Pájovi vysmál přímo do očí: Vy se neumíte bránit?