Sleduj nás

Anthony Smith je překvapen, kolik lidí mu proti Bonesovi nevěří: Není nic, v čem by byl lepší než já

Anthony Smith je překvapen, kolik lidí mu proti Bonesovi nevěří: Není nic, v čem by byl lepší než já

Všichni bookmakeři mají pro duel, který se bude konat 2. března na UFC 235, jasného favorita. Anthonyho Smitha sice čeká zasloužená bitva o pás šampiona, ale všechny papírové předpoklady nás odkazují na Jona Jonese.

Anthony „Lionheart“ Smith toužil po bitvě s jindy bezchybným „Bonesem“ už dlouhou dobu. Odjakživa totiž tvrdil, že zná recept, jak jej porazit, avšak nikdo jeho slova nebral vážně, protože se k jejich vzájemnému měření sil neschylovalo.

Anthony Smith je překvapen


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Jakmile byl tedy tento souboj konečně uveden v platnost, vypsaly se kurzy a „experti“ ve studiu začali dělat svou práci, přičemž názory mnoha, téměř všech, se od sebe příliš nelišily. Asi každý by vsadil své peníze na aktuálního mistra polotěžké váhy.

„Řekl bych, že to je až zatraceně neuvěřitelný, kolik lidí se domnívá, že ze mě Jones vymlátí duši, a to ještě navíc v prvním kole. Nezdá se mi, že by jeho údery byly tvrdší než (Volkan) Oezdemirovy nebo (Hector) Lombardovy. Navíc ani není lepší wrestler než chlápci, s kterými jsem se utkal před ním, takže nevím, odkud se ten ‚hejt‘ bere,“ sdělil prostřednictvím MMA Junkie Smith.


„Koukám na jeho jiu-jitsu a ani v tom mě neohromil. Je možná komplexnější než většina borců, se kterými jsem bojoval, ale rozhodně není lepší v individuálních schopnostech. Mám-li navíc zhodnotit jeho duel s Gustafssonem, tak ani tam nemůžu říct, že jsem byl zrovna ohromen. Tak to je prostě je,“ uzavřel Lionheart, který nám pro 2. března slíbil překvapení.


Další články