Sleduj nás

Anderson Silva stále jeví zájem o zápas s „nejlepším MMA bojovníkem planety“

Anderson Silva stále jeví zájem o zápas s „nejlepším MMA bojovníkem planety“

Dana White sice hlásí, že by si přál, aby to Anderson Silva po svém naplánovaném utkání s Uriahem Hallem zabalil, nicméně sám Spider by se zde rád zdržel ještě alespoň na jeden duel.

Legendární brazilský zápasník vytáhl napovrch jedno nepříliš staré téma. Anderson Silva už delší dobu jeví zájem o zápas s Conorem McGregorem, za jehož spolupráce by rád fanouškům nabídl tu pravou přehlídku bojových dovedností.

„Samozřejmě, že stále chci duel s Conorem. Byla by to výzva všeho, co jsem se kdy naučil. Každičkého bojového stylu,“ vysvětloval dnes už pětačtyřicetiletý Spider, jenž má podle všeho v UFC platnou smlouvu ještě na dva zápasy. Pouze Dana White by jej rád viděl zakončit kariéru co nejdříve.


silva_conor

„Conor je skvělý zápasník s výbornou technikou. Je to top postojář. Každý s ním bojuje, ale nikdo si neuvědomuje, že právě McGreogr je v tomhle sportu z nás všech tím nejlepším. Všichni s ním chtějí bojovat, protože chtějí ukázat, že jsou v něčem lepší, než je on, ale nejsou,“ podotýkal Silva.


„Samozřejmě, když se podíváte na zápas s takovým Khabibem, to je něco jiného. Khabib je spíše zvíře, ale pokud se bavíme o postojářích, pak je Conor nejchytřejší a na každého si něco najde. Proto by byl můj souboj s ním velice zajímavý. Byla by to přehlídka bojových umění,“ stála si za svým neodmyslitelná legenda střední váhy.


Další články