Sleduj nás

Americká šikana! Cowboy Cerrone vypráví o tom, jak ve svém gymu škodil muslimským a ruským bojovníkům

Americká šikana! Cowboy Cerrone vypráví o tom, jak ve svém gymu škodil muslimským a ruským bojovníkůmFoto: UFC

Jackson Wink MMA je jedním z nejznámějších světových gymů, kde se připravují UFC šampioni po boku talentovaných nováčků. Jedna skupina bojovníků zde ale neměla na růžích ustláno. Populární Cowboy popisuje, kdo se v tělocvičně rozhodně nemohl cítit jako doma.

Dlouhých dvaatřicet let již funguje tělocvična, kterou založil renomovaný kouč Greg Jackson. Během této doby prošla gymem taková jména, jako jsou Andrei Arlovski, Carlos Condit, Frank Mir nebo Georges St-Pierre. Největší věhlas však přinesl fenomenální Jon Jones, který do Nového Mexika přinesl pořádnou sbírku UFC pásů. O tom, jak tvrdé konkurenční prostředí na tatami panovalo, se rozpovídala legenda UFC Donald Cerrone. Terčem jeho a dalšího UFC veterána Tima Kennedyhho byla jedna vybraná skupina zápasníků.

„Tim Kennedy je tak americký asi jako jablečný koláč. Takže pokaždé, když se v JacksonWink MMA objevil nějaký Rusák nebo muslim, přišla jeho chvíle. Vždy si vzal tyhle kluky na starost a dával jim strašnou sodu. Jakmile se s ním dostali na žíněnku, tak je totálně zničil. Nejraději by je udusil, a ještě se u toho smál. Dělal jim fakt zákeřný věci. Shodli jsme se, že je nenávidíme, ale on měl o třicet kilo víc, tak jim mohl takhle zavařit,“ prohlásil Cerrone ve videu na svém YouTube kanálu.

Reakce fanoušků na jeho přiznání jsou rozporuplné. Někteří jej pranýřují za absenci týmového ducha a obviňují ze závisti vůči úspěšným Dagestáncům. Samozřejmě se najdou i tací, kteří stojí na straně Cowboye a jeho chování jim přijde oprávněné. Jednačtyřicetiletý Američan si z toho očividně těžkou hlavu nedělá.

Renomovaný člen Síně slávy si užívá sportovního důchodu, ve kterém točí filmy a dělá to, co ho baví. Vzhledem k tomu, že již není nikde smluvně vázán, si může očividně říkat cokoliv jej napadne. Otevřeně se tak hlásí k podpoře Donalda Trumpa a nahlas propaguje svoji lásku ke zbraním.


Zdroj: YouTube Donald Cerrone


Další články