Sleduj nás

Amandě Nunes se nedostává respektu, který si zaslouží, tvrdí Dana White. Vinu na tom neseme všichni

Amandě Nunes se nedostává respektu, který si zaslouží, tvrdí Dana White. Vinu na tom neseme všichni

Amanda Nunes je nejdominantnější zápasnicí celé historie MMA, které se ovšem nedostává takového uznání, jaké by si zasloužila. A to je podle šéfa UFC špatně.

Kde tedy nastala chyba? „Abych byl upřímný, tak si myslím, že to je tím, že to je žena,“ odvětil Dana White během živého vysílání na kanálu TMZ Sports.

Na vině je přitom celá MMA komunita, včetně novinářů, kteří nedokáží služby současné šampionky dvou váhových divizí více ocenit.


„Spousta z těch lidí, kteří sledují a pokrývají tento sport, o něm ví naprostý hovno. Polovina z nich v celém svém životě nezažila rvačku. A to vlastně ani ne polovina – 99,9 % ze všech komentujících nikdy nepodstoupila zápas a ten zbytek ho možná podstoupil, ale párkrát prohrál,“ vysvětloval hlavní příčinu toho, že nikdo nedokáže veřejně více ocenit výkony a především pak výsledky Amandy.

Slavná brazilská šampionka ještě před týdnem na UFC 250 po dominantním představení porazila Felicii Spencer. A právě tento duel by prý mohl přimět změnit názor všech kritiků.


„Její poslední výkon byl fenomenální. Bylo by jen velmi obtížné ji nerespektovat za to, co předvedla. Když ještě předtím zápasila s Germaine de Randamie, lidé o ní pochybovali. A proč? Amanda tehdy bojovala s nejlepší postojářkou v tomto sportu a porazila ji. Co víc od ní očekáváte?“ završil svou emocemi nabitou výpověď White.


Další články