Sleduj nás

Aljamain Sterling: Zasloužím si uznání za to, jak jsem Dillashawa zbil a on si ani neškrtl

Aljamain Sterling: Zasloužím si uznání za to, jak jsem Dillashawa zbil a on si ani neškrtl
Aljamain Sterling si sice na konto připsal další úspěšnou obhajobu, ale že by si jí vysloužil více respektu, to se říct nedá.


TJ Dillashaw do titulové bitvy vstupoval již zraněný a bojoval jen na půl plynu. A možná ani to ne. Názor laika zní, že měl šampion svou práci ulehčenou, proto se snadněji dostal k výhře. Takhle to ovšem Sterling nevidí.

Cejudo vyzval Sterlinga v UFC Cejudo vs. Sterling

Sterling chce uznání


„Dominoval jsem nad Dillashawem jako ještě nikdo. Kdo jiný tohle může říct?“ dotazoval se bantamový šampion na webu sherdog.com.

„Co vím, tak TJ do boje vstupoval fit. Jeho obě paže byly na svých místech. Teprve až když cítil můj tlak na zemi, před kterým jsem ho předem varoval, se začal vymlouvat, že je zraněný. Neříkal jsem vám, že něco takového přijde?“ popichoval svého oponenta.

„Zasloužím si uznání za to, jak jsem nad Dillashawem dominoval. Bil jsem ho jako žito, on si ani neškrtl. A jsem si jistý, že i obě jeho ramena byla na začátku i konci prvního kola úplně v pořádku. Kvalitami se na mě nechytal, a to by měl uznat,“ dožaduje se Sterling respektu.


„Myslím si, že jsem v bantamu udělal už dost, aby mě lidé uznávali. Vymýtil jsem zde dvě největší hrozby a dokázal jsem, že jsem šampionem právem. Někteří lidé ale nikdy nebudou spokojeni,“ míní.

https://top-fight.cz/ufc/ngannou-uz-dlouho-mi-prijde-ze-me-ufc-nepromuje-jako-sampion-si-ale-zaslouzim-respekt/

Další články