Sleduj nás

Alistair Overeem chce sestřelit Derricka Lewise

Alistair Overeem chce sestřelit Derricka Lewise

Alistair Overeem během minulého víkendu v hlavním předzápase na UFC v Číně porazil ruského debutanta Sergeje Pavloviche, kterému tak zároveň připravil první MMA prohru. „The Demolition Man" má podle jeho vlastních slov stále ty nejvyšší ambice. Ve své vysněné cestě za pásem pro šampiona těžké váhy by se chtěl utkat s Derrickem Lewisem.

Alistair Overeem na toto téma prohlásil: „Mám někoho na mušce; ‚Hot Balls Lewise‘. Chtěl bych ho sundat. Je to silný chlapík, ale nejsem jeho stylem okouzlen. Když s ním budu bojovat, odstraním ho.“

Kromě působivé knokautové síle si Lewis získal přízeň fanoušků i díky svému originálnímu humoru a netypickým hláškám. Je však patrné, že Overeem v tomto mezi jeho příznivce nepatří.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Alistair Overeem chce sestřelit Derricka Lewise

„Víte, myslím si, že je jeho humor hloupý. I když se na tom mnoho lidí baví nebo směje, mně osobně to nedává žádný smysl. Nicméně chystám se s ním bojovat a poradit si s ním. Není to osobní. Nikdy jsme mezi sebou neměli nic špatného," vysvětloval. 


A na závěr stručně dodal. „Často poslouchám, že byste chtěli vidět zápas technického fightera (mě) s rváčem (on). Co na to říkáš ‚Hot Ballsy“?"

Lewis naposledy bojoval na UFC 230 v titulovém zápase těžké váhy. Nad jeho síly byl aktuální šampion Daniel Cormier. Overeem by se rád opět propracoval k šanci zabojovat o titul a Derrick pro něj může být jedním z odrazových můstků. Teď je jen otázkou; nebere si Alistair příliš velké sousto?Další články