Sleduj nás

Aleš Bejr, Karlos Benda nebo Jarda Kotlár, dejte mi je všechny, přeje si Vémola. Má jen jedinou podmínku

Aleš Bejr, Karlos Benda nebo Jarda Kotlár, dejte mi je všechny, přeje si Vémola. Má jen jedinou podmínkuFoto: OKTAGON MMA / Clash of the Stars

Karlos Vémola je připravený ukončit několik osudů. Stačí jen, aby mu zaplatili.

Česká bojová scéna se řadí na dvě, možná dokonce i na tři části. Jedna je profesionální, druhá amatérská a třetí bizarní, přičemž ty poslední dvě se jaksi propojují.

Mezi těmito amatéry se ovšem nachází spousta jmen, jež budí napříč veřejností podstatně větší pozornost, než se dočkala značná většina profesionálních fighterů. A ti mohou buďto tiše závidět, anebo se například jako Václav Mikulášek a Tadeáš Růžička do této hry nechají vtáhnout taky... Bude Karlos Vémola dalším z nich? Indicie, jež k nám putují z několika jeho streamů a rozhovorů, nám dost naznačují, že by mohl. 


„Je mi úplně jedno, koho dostanu. Aleš Bejr, Karlos Benda nebo Jarda Kotlár. Ať jdou všichni proti všem. A jakmile jdou všichni proti všem, je úplně jedno (kdo v té kleci stojí),“ smál se Terminátor, který momentálně navrhoval tzv. „death match“, ačkoliv by si věřil na každého z nich i sám.


„Takovéto pitomce jsme dříve mlátili zadarmo. A dostat za ně pár milionů, proč ne,“ usmíval se olomoucký bijec, který s myšlenkou ohledně přesunu do Clash of the Stars koketuje už nějaký ten měsíc. A čím více se blíží konec jeho profesionální kariéry, tím více je jeho přesun na pole bojové zábavy reálný.

„Karlos mi sám nabídl, že by mě rád cvaknul v boxu, tak ať to zkusí,“ souhlasil s možným zápasem Aleš Bejr. „On o mně říká, že já jsem v boxu s panem Barrandovem předvedl ho*no, jenže to samé předvedl on s Marpem. Takže ten zápas dává naprostý smysl. Jemu je jedno, kde to bude, půjde tam, kde mu zaplatí,“ prohlásil muž, který nyní zastává roli spolumajitele a promotéra organizace RedFace.

Terminátor už loni v létě, kdy se celá ta myšlenka s přesunem do světa bojového bizáru zrodila, prozradil, že by si rád do klece vzal osm Kotlárů a za každého by chtěl milion. Protože je ale pobyt Kotlárů v civilu poměrně časově omezený, tak svůj zájem nyní rozšířil i na další zajímavá jména. Konkrétně Aleše Bejra si dokonce nedávno pozval do svého podcastu.Další články