Sleduj nás

Adesanya se zdráhá podepsat zápasnickou smlouvu a Costa zuří: Dejte mi jeho adresu, já už ho přinutím

Adesanya se zdráhá podepsat zápasnickou smlouvu a Costa zuří: Dejte mi jeho adresu, já už ho přinutím

Doposud neporažený brazilský bojovník Paulo Costa se už nemůže dočkat, až se bude moct svými jinak mohutnými údery dotknout křehkého tělíčka nigerijského šampiona.

Israel „The Last Stylebender“ Adesanya (19-0) vs. Paulo „Borrachinha“ Costa (13-0) je bitva naprosto gigantických rozměrů, o níž se už několik dlouhých týdnů mluví.

Zatím jsme se však nedočkali žádného oficiálního termínu, jenž by byl k tomuto duelu přidělen. Důvod je jednoduchý, jedna z bojových stran ještě nepodepsala zápasnickou smlouvu.


„Nikdo neví, kde se ten vychrtlý kluk schovává. Ukaž se, hubeňoure, je na čase bojovat! Moje ruce se už nemohou dočkat, až se dotknou tvé tváře, ty zku*vysynu!“ uvedl Borrachinha ve videu, který sdílel na svém Twitteru.


Když se ovšem nikdo neozýval, rozhodl se, že si nigerijského šampiona půjde sám ulovit. „Pošlete mi někdo adresu jeho zasraného domu a já ho už přinutím podepsat smlouvu!“

I nadále ovšem zůstalo ticho po pěšině, a tak Costa pozměnil taktiku. Tentokrát začal svého soka urážet na sociálních sítích. Příkladem nám jsou následující snímky.


Na prvním Adesanya zvedá zdánlivě lehkou činku, čemuž se brazilský bijec směje, a na druhém si před vážením nůžkami rozstříhává tričko, aby ho ze sebe sundal. „Úžasně super silný. Tenhle zku*vysyn je ostudou celé divize střední váhy!“


Následně Costa ještě v nedávném podcastu u Joeho Rogana nezapomněl připomenout Adesanyův poslední fight, jenž se konal letos v březnu s Yoelem Romerem. Šampion sice svůj pás obhájil, ale zápas to nebyl nikterak pohledný.

„Po předchozím utkání toho hubeňoura je jasné, že já jsem jeho poslední nadějí, jak si vydělat nějaké peníze, než přijde o pás. Poděkuj mi,“ zmínil.


Další články