Sleduj nás

Abdelaziz : Conore, Conore! Jestli se vrátíš, Gaethje ti z těla vyrve všechny vnitřnosti!

Abdelaziz : Conore, Conore! Jestli se vrátíš, Gaethje ti z těla vyrve všechny vnitřnosti!

Každý chce kousek z McGregora, ale nikomu se nedaří jej dostat. Irský zápasník se měl dle slov Dany Whitea už dávno vrátit, jenže ani jemu se zatím nepodařilo tuto irskou legendu zlákat zpátky. Kdy k tomuto dlouho avizovanému návratu tedy dojde?

Conor McGregor si nadevše přál odvetu s Khabibem - aspoň tak to vyplývalo z jeho prohlášení na sociálních sítích. Když ale dostal nabídku zápasu s Donaldem Cerronem, Anthonym Pettisem či Justinem Gaethjem, ve všech třech případech couvnul.

S Cerronem to bylo kvůli podílu na UFC, během vyjednávání duelu s Pettisem oznámil přesun do důchodu, a když naznačoval možný návrat z důchodu, odmítl i zápas s Justinem Gaethjem. Přitom skalp právě posledního jmenovaného by mu zajistil přímou cestu k šampionovi divize lehké váhy Khabibovi Nurmagomedovovi.

„Znal jsi podmínku. Dej Justina a můžeš se dožadovat odvety. Ty jsi ale všechny možnosti odmítl, tak doufám, že od tebe zase neuslyšíme nějaké nářky,“ reagoval Ali Abdelaziz (manažer Gaethjeho), jenž nezapomněl poukázat ani na to, že teď už jsou ta dvířka definitivně zavřená, protože divize nabrala nový směr, ve kterém jsou příští dvě titulové bitvy zamluvené.


„Na druhou stranu se ti nedivím. Kdyby s tebou měl Justin bojovat, vypadalo by to jako porážka prasat. Tvá tvář by zářila všemi barvami duhy, zejména pak červenou a fialovou. Justin by ti vyrval vnitřnosti a zaživa je před tebou sežral. Určitě se nevracej, takovýhle ponížení znovu nemáš zapotřebí,“ rýpal Abdelaziz směrem ke Conorovi, čímž ho chtěl patrně donutit k nějaké reakci.

A i když se žádná reakce ze strany McGregora sice nedostavila, pak jeho trenér John Kavanagh pár příznivců už navnadit mohl. „Doposud nemáme domluvený žádný zápas, ale jsem si jistý, že se nějakého ještě dočkáme. A až to přijde, budu i já opět stát po jeho boku." Další články