Sleduj nás

A tenhle člověk má podmínku? Lidé jsou v šoku, jak hrubě Tadeáš Růžička znovu vyhrožuje. Se sportem to nemá nic společného

A tenhle člověk má podmínku? Lidé jsou v šoku, jak hrubě Tadeáš Růžička znovu vyhrožuje. Se sportem to nemá nic společnéhoFoto: Clash of the Stars

Tadeáš Růžička za necelý měsíc vstoupí do svého dalšího zápasu a už teď otevřeně říká, jak hodlá ignorovat pravidla a soupeře „dobít ve stylu ulice“. Někteří lidé jsou z takového chování v šoku.

Mawar je prvotřídní bojovník, ale i v jeho repertoáru najdete nějakou skulinku, nedostatek, který je třeba vypilovat. Když se naposledy pod taktovkou Valhally Fighting v rámci boxu v malých rukavicích střetl s mladým talentem Josefem „Tysonem“ Škopem, tak dostal bídu. Lidé si ovšem tuto nakládačku užili, protože cítili částečné zadostiučinění za jeho předchozí veřejné vystupování. Že by se z něho ale poučil, to se říct nedá.

Protože se mezi Škopem a Růžičkou vaří spousta zlé krve, došlo se k závěru, že od věci nebude odveta, která se sice uskuteční opět v boxu, ale zato s klasickými 10uncovými rukavicemi. Bojovníci by tedy měli být schopni vydržet o něco více ran a předvést více ze svých zkušeností. Tadeáše to ovšem i tak neodradilo od dalších hrdinských prohlášení, které se staly hitem internetu a fanoušky znovu rozdělily do dvou táborů.

„On mě dobíjel na zemi, takže teď budu dobíjet já jeho. A moji kluci nalétnou na každého, kdo se nám postaví (do cesty),“ napsal Růžička ve stories na svém Instagramu. Zároveň svému soupeři slíbil, že zažije ulici. A spolu se Škopem i každý jeho kamarád, který se ho zastane.

Hecování je součástí vesměs každého sportu, zejména v bojovém odvětví spolu nemůžete jednat jako v rukavičkách, avšak Růžičkovo vyjadřování se dalo pochopit i jako vyhrožování, které rozhodně nechceme prezentovat mladším generacím. To donutilo několik lidí se ozvat.


„Mám za sebou nějakých šest zápasů v boxu bez rukavic, rval jsem se v tom nejtvrdším sportu planety, rvali jsme se vlastně jako na ulici, ale nikdy bych si nedovolil takhle veřejně dehonestovat soupeře. Pokud máme u lidí vzbuzovat respekt a starat se o to, aby bojová umění byla regulérním sportem, nemůžeme jim ukazovat tuto stránku. Absolutně s Růžičkovým chováním nesouhlasím,“ napsal nám bojovník Dan Devečka.

„Když Růžičku poslouchám, tak vůbec nepochybuju o tom, že tento sport dělají samí vypatlanci. Klasický sport má nějaká pravidla, tohle ale žádná nemá. Určitě nechci, aby se tímto inspirovaly mé děti,“ napsala nám nespokojená čtenářka Kateřina.

„Jako pardon, ale nemá tenhle člověk náhodou podmínku? Však nedávno do bezvědomí zbil venku frajera a pak profackoval svoji přítelkyni. Tenhle člověk patří někam do chládku a vůbec by neměl dostávat veřejný prostor,“ zlobil se Dominik.


Zdroj: Autorský text


Další články