Sleduj nás

20 kilo masa? Žádný problém! Pákistánský Hulk snědl celé jehně na posezení. Pak se označil za krále

20 kilo masa? Žádný problém! Pákistánský Hulk snědl celé jehně na posezení. Pak se označil za králeFoto: Wrestling Revolution Global

Strava běžných smrtelníků Hulkovi nevoní. Abyste tohoto více než 400kilového obra uspokojili, musíte mu připravovat královské hostiny.

Khan Baba je dle vlastních slov nejsilnějším (a patrně také nejtěžším) mužem světa. V ringu doposud nenašel přemožitele, a proto má dovoleno machrovat, jako to víceméně dělá každý den na svých sociálních sítích.

Nově tento obr původem z Pákistánu natočil video, které nás má umocnit o jeho velikosti. Místní kuchaři mu připravili speciální pochoutku v podobě 20kilového jehňátka, se kterou neměl příliš mnoho práce. Mocné pracky mohutného Hulka chňapaly po masu jako Diego Kotlár po dávkách, až nakonec na stole zůstal jenom prázdný talíř. „Ty kostičky můžete hodit psům,“ zamumlal Khan Baba ještě s kousky jídla ve svých ústech. „Očekával jsem ale vydatnější svačinku. Doufám, že příště to bude lepší,“ vynadal svým hostitelům.  


Nejsilnější muž světa

Nebyl by to Hulk, aby se následně neobořil do svých konkurentů. Na mušce má nejčastěji všechny strongmeny, kteří si dovolují povyšovat se nad jeho úroveň. Taková slova jsou pro něho nepřijatelná.

„Všichni víte, že tím absolutně nejlepším a nejsilnějším člověkem planety jsem já. V deadliftu jsem zvedl přes 500 kilo a pokořil tak rekord Eddieho Halla. Nemá cenu se se mnou srovnávat, protože vždycky skončíte druzí. Chcete to rozporovat? Jsem otevřený osobnímu setkání, zápasu, soutěži, čemukoliv. Já nemůžu prohrát,“ hlásal „Pákistánský Hulk“, která má očividně podobné sebevědomí jako jeho íránský kolega Sajad Gharibi.


„Když se mi najde vhodný soupeř do ringu, budu jen rád. Prozatím proti mně museli vždy stavět tři nebo čtyři soupeře, aby se mi mohli aspoň trochu rovnat. Vím, že na světě není člověk, který by dosahoval mé velikosti, ale rád si počkám, kdyby se některý chtěl náhodou objevit,“ doplnil Khan Baba, který si nedávno za své umění dokonce i vysloužil mistrovský opasek těžké váhy wrestlingu organizace WRG.


Další články