Sleduj nás

Ztráta Piráta je pro nás částečná prohra, přiznává Novotný

Ztráta Piráta je pro nás částečná prohra, přiznává Novotný

Jedna z předních postav slovenského MMA tak trochu šokovala celou tuzemskou scénu. Samuel „Pirát“ Krištofič totiž potvrdil částečný přesun ke konkurenci, kde se v rámci jednoho zápasu utká s promotérem Petrem Karešem.

„Že Pirát půjde do boje s tím individuem (Petrem Karešem) a že ho uvidíme nastupovat v něčem, co pro nás symbolizuje lži, vyhrožování a podvody, je pro nás částečná prohra,“ přiznával promotér Ondřej Novotný na svém streamu.

„Pro mě osobně je to ještě o něco více nepříjemné, protože Pirát byl člověkem, kterému zde moc lidí nevěřilo. Já mu vždy věřil. Vždy jsem si myslel, že to je pozitivní člověk. Zvláště mě mrzí, že jsme si k tomu nic neřekli a že to se mnou vůbec nekonzultoval,“ doplňoval.


Samuel Krištofič, jenž na posledním turnaji Oktagonu přemohl v bitvě o Bratislavu Roberta Pukače, už delší dobu naznačoval jisté potíže se zády. Jedná se o zranění takového rázu, které mu nedovoluje, aby se mohl naplno věnovat wrestlingu, což je jeden z aspektů MMA. I proto kývl čistě na zápas v postoji. K překvapení všech zrovna u XFN.


„Jeho důvody se zdají být rozumné a pochopitelné. Má reálné problémy, které ho zdržují od MMA, ale nemusí se mu to povést,“ upozorňoval Novotný na případné komplikace kvůli potenciální operaci, po níž by Pirát mohl zmeškat i více než rok bojové kariéry.

„Nabídli jsme mu dobrou nabídku (alternativu). On a jeho tým ji nakonec zamítli a přidali se na ďáblovu stranu (ke Karešovi). Čiré zlo zůstane zlem, Pirát si ho vybral a já jsem rád, že za to dostane zaplaceno úplně nesmyslně,“ uzavíral s mírným popíchnutím na staré chyby XFN, které se, zdá se, mohou opět opakovat.


Další články