Sleduj nás

Zranil si ručičku! okomentoval Marpovo zranění naštvaný Ilja Škondrič

Zranil si ručičku! okomentoval Marpovo zranění naštvaný Ilja Škondrič
Měl to být vrchol posledního turnaje RFA v letošním roce. Organizace si od money fightu Škondrič vs. Marpo hodně slibovala, ale zranění ruky, které Ota Petřina utrpěl na jednom z posledních sparingů, odsunula očekávaný duel až na březen roku 2023.

Slovenský matador tento fakt nenese vůbec dobře, což dal najevo na předzápasové tiskovce, která proběhla včera v Praze.

Oba aktéři zajímavého duelu slibovali fanouškům pořádně akční podívanou, která strčí zápas Vémola vs. Marpo hravě do kapsy. Na srovnání si budeme muset ještě chvilku počkat a Marpo ani Škondrič tak neprodají náročnou přípravu, kterou před zápasem podstoupili.


Slovenský veterán se dokonce dokázal odstřihnout od svých trenérských povinností v OFA gymu a vyrazil na dlouhý kemp do Thajska. Zprávu o zrušení duelu dostal těsně po návratu do Evropy a očividně jí ještě příliš nestrávil.

„Zranil si ručičku, ale tak já jsem si také na kempu zranil ramínko, v očku jsem měl zánět a byl jsem připravený na zápas. Doufám, že se uvidíme brzo, protože jsem mu chtěl dát nějaké vánoční dárečky a on tu není,“ nasazoval Ilja na Marpa a připomněl, že žádná příprava profesionálního bojovníka na zápas se neobejde bez komplikací a zranění.


novotny marpo oktagon box Ondřej Novotný a Marpo

„Jestli mohl do zápasu nastoupit? Určitě ano, protože každý MMA fighter má nějaké zranění, každý má nějaký problém a stejně jdeme zápasit. Neříkám, že je to výmluva, ale něco na tom bude,“ zpochybnil Marpovu ochotu bojovat a jít do zápasu přes bolest.

I když je zrušený zápas k vzteku, našla se alespoň jedna věc, která nestora slovenského MMA potěšila. Touto novinkou bylo ohlášení jeho duelu s legendou UFC a PRIDE FC Antonio Nogueirou.


Hvězdného Brazilce přivedl do RFA jeho krajan Joilton Lutterbach a se Škondričem se střetne v klasickém boxu. Oba zkušení válečníci už si stihli střihnout i rychlý staredown a Ilja neskrýval z budoucího zápasu nadšení.

Další články