Sleduj nás

Zpomalil jsem, ale jednou ten pás stejně získám, je přesvědčený Donald Cerrone

Zpomalil jsem, ale jednou ten pás stejně získám, je přesvědčený Donald Cerrone

Cerrone se i napříč tvrdé stopce, kterou mu během sobotní noci v rámci UFC Fight Night 158 vystavil Justin Gaethje, vzdávat nehodlá. K završení snu mu zbývá jenom jeden cíl, ten však není lehce dosažitelný.

„Doposud ještě necítím, že už nastal čas předat pochodeň,“ uvedl během pozápasového rozhovoru jindy slavný rekordman Donald „Cowboy“ Cerrone, na němž se už pomalu začíná podepisovat pokročilejší bojový věk.

O lásku ke svému oblíbenému sportu hodlá i nadále pečovat. „Na světě není jiné místo, na kterém bych byl radši. Všichni se snažíme v naší činnosti něčeho dosáhnout, a i když už jsem si na některé mety sáhl, stále se mi nepodařilo vyhrát titul.“


Cerrone prohrál nejprve na TKO s Tonym Fergusonem a posléze stejným výsledkem i s Justinem Gaethjem. Předtím se však nesl na slibné sérii tří výher.


„Až se vrátím domů, tak opět začnu tvrdě trénovat. Musím získat ten pás, je to jediná věc, která chybí mému odkazu,“ zůstal věrný svému přesvědčení.

„Teď jsem možná v žebříčku spadl o trochu níže, ale určitě se vrátím. Člověk se musí snažit tak tvrdě, jak jenom může, pak vás žádná kritika neskolí, protože jste svému snu dali svoje vše. To je ten správný přístup, jaký chci naučit svého synka,“ dodával Cerrone, jenž si svého malého pomocníka bere všude s sebou a kolikrát je s ním k vidění i v oktagonu po souboji.


Další články