Sleduj nás

Zničí rodinné drama Vémolovu kariéru? Nemám chuť trénovat, tohle mě zabije, přiznal Terminátor

Zničí rodinné drama Vémolovu kariéru? Nemám chuť trénovat, tohle mě zabije, přiznal Terminátor
Není žádný tajemstvím, že když chce zápasník předvádět v kleci co nejlepší výkony, musí mít doma rodinnou pohodu. A funguje to i naopak.


Když se nedaří v zápasení, může to narušit klid v rodině. Na vlastní kůži se o tom teď přesvědčil i Karlos Vémola, který řeší trable se svou snoubenkou Lelou Ceterovou. Jak sám přiznává, velmi nepříznivě se to může odrazit i na jeho zápasnické kariéře.

Vémolovi hateři se z jeho rodinného dramatu radují. Každý skutečný milovník MMA ale trne hrůzou, protože si moc dobře uvědomuje, že současný rozkol mezi Karlosem a Lelou může pohřbít jeho zápasnickou kariéru.

Měl jsem jít na magnetickou rezonanci, ale jak se děje tohle, tak to jde úplně mimo mě. Takže to bude mít vliv na mou přípravu, na moje všechno. Ruka je asi celkem ok, ale mrzí mě, že mě tohle zase zabije. Půjdu zase o deset schodů dolů. Nemám chuť trénovat ani rehabilitovat,“ přiznal Vémola.

Otázkou tak zůstává, co bude dál. Terminátor teď potřebuje hlavně klid, dát do kupy zranění a připravit se na boxerský zápas s Marpem, který se má uskutečnit už za pár měsíců. Místo toho řeší konflikt s Lelou Ceterovou, jenž mu bere spoustu energie.


Nám nezbývá než doufat, že se vše co nejdříve urovná a Vémola začne s přípravou. Přijít o takového bojovníka by totiž byla věčná škoda!

Další články