Sleduj nás

Zmaluji ti ksicht! vzkázal Hooker Fergusonovi. Rodí se válka?

Zmaluji ti ksicht! vzkázal Hooker Fergusonovi. Rodí se válka?
Dva borci, kterým se aktuálně příliš nedaří, by se v blízké době mohli v kleci postavit proti sobě. Poražený by pak ale asi viděl dveře ven z UFC.

Dan Hooker má na kontě čtyři prohry z posledních pěti zápasů, Tony Ferguson dokonce čtyři prohry v řadě. Pokud je v lehké váze souboj, který by dával dokonalý smysl, pak je to tento.

„Hangman“ si je vědom, že to k tomuto scénáři asi stejně směruje, a proto už s předstihem informoval „El Cucuye“ o svém úmyslu.

„Hej, Tony, zmaluji ti ksicht!“ napsal skrze své sociální sítě. „Tohle je fight, který fanoušci už dlouho chtějí vidět. Teď je ta správná příležitost,“ poznamenal.

Ferguson na tuto výzvu zatím neodpověděl. Naposledy se zmínil o tom, že by si rád s Michaelem Chandlerem střihl odvetu. Vzhledem k umístění v žebříčku si ovšem tuto odvetu musí nejprve zasloužit, a to třeba právě výhrou nad Hookerem.


Druhou věcí je to, že jak Hooker, tak i Ferguson mají svá nejlepší léta zjevně již za sebou. A protože se jim prohry na kontě kupí, UFC je nebude platit věčně. Poražený z tohoto duelu by si skutečně mohl balit kufry.

Další články