Sleduj nás

Zlomený nos a zničená noha, Aleš Bejr reaguje na válku s Grznárem. Po boji pádil do nemocnice

Zlomený nos a zničená noha, Aleš Bejr reaguje na válku s Grznárem. Po boji pádil do nemocnice
Aleš Bejr svým způsobem ochutnal vlastní medicínu. Den před zápasem poslal Filipa Grznára do nemocnice, po zápase tam poslal ale on jeho.

Takovou „show“ si běžný fight jen tak nepamatuje. Aleš Bejr ukázal, že je vážně psychopat, a celé promo k utkání postavil na takových extrémech, za které by normálně padaly vysoké pokuty. Ne-li rovnou vyhazovy.

Organizace Clash of the Stars ovšem Bejrovi poněkud povolila uzdu a ten se mohl naplno projevit. Na tiskové konferenci napadl svého soka Filipa Grznára a svůj počin zopakoval i na předzápasovém vážení, kde naskočeným kolenem Filipa dokonce poslal na CT do nemocnice. Žádný zápas málem ani nebyl.


Filip Grznár i přes tržnou ránu pod pravým okem do boje nastoupil a určitě neudělal špatně. Alešovi se pomstil dvěma knockdowny, přičemž ten druhý rozhodčí ukončil. A co víc, pardubický drsňák si kvůli sudímu ještě poranil nohu.

Aleš Bejr: Ze všeho nejvíce mě bolí noha


Kdo zápas viděl, ten ví, že arbitr v úvodu duelu přerušil boj. Jeho příkaz ovšem Bejr neakceptoval a v boji pokračoval dál. Arbitr tedy v úmyslu toto běsnění zastavit skočil Alešovi na záda. Neštěstí ale bylo na světě. Cosi v noze bojovníka zabolelo.

„Můžu říct, že zápas byl vynikající. Teda až na to strhnutí od rozhodčího, po kterém mě začala bolet hnáta, která mě nyní z celého těla bolí ze všeho nejvíce. V boji jsem na ni nemohl ani došlápnout,“ dal Bejr vzpomenout na incident, který málem ukončil souboj.


„Obrovské díky všem za podporu, hala byla pecková. Kdyby mě ta hnáta nebolela, mohl jsem více kopat, což bylo mým hlavním cílem. Tak jsem si chtěl Filipa držet od těla, ale pak jsem musel více používat hlavně ruce,“ vysvětloval.

Spory jsou ukončeny


„Naneštěstí jsem prohrál, ale myslím si, že zápas proběhl tak, jak jste čekali. Byl to masakr. Já jsem pak už ani nemyslel na obranu, jel jsem plnou ofenzivu a zkusil jsem Filipa cvaknout. Bohužel jsem ho necvakl. Mohu říct, že ať jsem dával sebevětší petardy, on vydržel hodně,“ pronesl. Tuto plnou ofenzivu Aleš schytal dvěma knockdowny.

„Na závěr jsme si podali ruce a uznali jsme, že je náš spor vyřešen. Za sebe mohu říct obrovské díky fanouškům, kteří přijeli. Se všemi fanoušky jsem se chtěl vyfotit, ovšem bohužel jsem pak musel do nemocnice, kde mi srovnali nos. Nejvíc mě však bolí ta noha,“ poznamenal Bejr.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články