Sleduj nás

Žena Karlose Vémoly se proměnila v Barbie. Ukázala podobu s make-upem i bez. Poslední plastika trvala 7 hodin

Žena Karlose Vémoly se proměnila v Barbie. Ukázala podobu s make-upem i bez. Poslední plastika trvala 7 hodinFoto: OKTAGON MMA

„Každá umíme být na chvíli Barbie, tak je třeba si to užít,“ láká Lela Vémola i ostatní ženy, aby odhodily zábrany.

Podobně jako Karlos Vémola, i jeho vnadná manželka svádí boje. Neprobíhají sice v kleci, nýbrž na operačním sále, na kterém se podrobila už desítkám, ne-li stovkám plastik. Ten příběh zná asi každý... „Začínala jsem v osmnácti, protože jsem byla plochá...“ Pak to ale nešlo zastavit.

Nyní je Lela Vémola jednou z hlavních tváří showbyznysu a se zápasníkem Karlosem Vémolou vychovává dvě děti. I navzdory tomu, že si plní úlohy matky, stále hledá způsoby, jak své tělo a jeho drobné designové nedostatky zdokonalit. Na konci minulého roku se podrobila tzv. rhinoplastice, tedy operaci nosu, se kterým navštívila až daleký Írán. Teď to doladila v Turecku reoperací implantátu v zadečku a na sále přitom strávila více než sedm dlouhých hodin. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Česká Barbie

Kdo je milovníkem filmů nebo má alespoň nějaký základní přehled, tomu jistě neuniklo, že právě zamířil do kin nový celovečerní snímek Barbie, na který Lela zamířila i se svým manželem. Slovenská playmate se na chvíli sama vžila do této role a dle popisku na svých sítích lze usoudit, že tím nabádá i ostatní ženy, aby povolily uzdu své fantazii a zkusily totéž.  

„Každá umíme být na chvíli Barbie. Tak je třeba si to užít,“ napsala ke zveřejněnému videu přívětivá blondýnka, která si podle textu oné známé písničky také žije ve svém plastickém světě. A i když svými příspěvky občas budí kontroverze, podstatné je, že ona sama je šťastná.


Další děti?

Karlos Vémola má před sebou poslední bojový půlrok a následně bude trávit více času s rodinou, kterou by údajně ještě o něco rád rozšířil. A když to nepůjde o zvířata, jež také nadevše miluje, tak by rád další děti.

„Chci mít větší dům s větší zahradou. S větším šatníkem pro mou ženu. Chci více dětských pokojů a pak můžou být ještě dvojčátka. Děti jsou radost,“ řekl Karlos v jednom z dílů Lela Show, který moderuje právě jeho žena.

Zdroj: Lela Show, Instagram Lela Vémola


Další články