Sleduj nás

Že neudělám váhu? Jenom se bojí, že jejich fightera pošlu do hrobu, vyvrací Dillashaw spekulace

Že neudělám váhu? Jenom se bojí, že jejich fightera pošlu do hrobu, vyvrací Dillashaw spekulace

Už 19. ledna se má na akci zvané UFC Fight Night 143 T.J. Dillashaw utkat o titul muší váhy s Henry Cejudem, avšak stále se řeší, zdali vůbec zvládne do požadované váhy shodit. 

Ali Abdelaziz, který má pod svými křídly několik zvučných bojovníků, pro MMAFighting.com potvrdil, že se obává, že Dillashaw nakonec váhu neudělá. Celé to byl však jeho nápad, aby se duel mezi současnými šampiony bantamové a muší váhy odehrál v té nejnižší hmotnostní kategorii. 

Už 19. ledna se má na akci zvané UFC Fight Night 143 T.J. Dillashaw utkat o titul


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Upřímně si myslím, že na to T.J. nemá,“ prozradil Abdelaziz. „Když se na něj podíváte, sami poznáte, jak se to shazování na něm podepsalo. Jestli se na požadovanou váhu vůbec dostane, bude to nejenom zázrak, ale navíc on sám bude příliš slabý na to, aby mohl s mým šampionem bojovat.“ 

Tato slova vystřelila Dillashawa ze židle. On sám totiž poctivě trénuje každý den a dělá vše proto, aby byl 19. ledna fit. S žádným shazováním údajně potíže nemá. „Momentálně to mám mnohem blíže k Cejudovi než ke své původní kategorii. Takže žádné strachy, zvládnu to v pohodě,“ reagoval. 


Bohužel se však nedá svítit. Pokud jeho váha nebude oficiálně potvrzena chvíli před zápasem, bude lepší, když si UFC zajistí náhradní plán, což také udělalo. V případě absence Dillashawa nastoupí čtyřiatřicetiletý Joseph Benavidez, na něhož by za normálních okolností čekal Dustin Ortiz. 

„To jsou naprosté nesmysly!“ zlobil se T.J., „jenom se bojí, že bych jejich fightera (Cejuda) poslal do hrobu, tak vymýšlí blbosti. Jen ať se bojí, protože Henryho umlčím úplně stejně, jako jsem umlčel Codyho Garbrandta,“ uvedl zápasník, který se případným úspěchem zapíše mezi bojovou smetánku, co kdy vlastnila pásy ze dvou hmotnostních divizí.


Další články