Sleduj nás

Že mi nepovolili vzít si do Prahy kozu, to byla poslední kapka! zlobí se Íránský Hulk

Že mi nepovolili vzít si do Prahy kozu, to byla poslední kapka! zlobí se Íránský HulkFoto: RedFace / Pixabay

Sajad Gharibi miluje kozí mléko a vyrábí si vlastní kozí sýr. V Praze by ale musel jíst chemicky upravené potraviny, a to se mu hrubě příčilo.

„Tyto svaly nevznikly jen tak,“ poukazuje muž s přezdívkou Íránský Hulk, který měl být hlavní atrakcí třetího pokračování turnaje RedFace. Proč to nakonec nevyšlo, to jsme si vesměs již řekli, ovšem opomněli jsme jednu věc. Tu nám Gharibi odhalil až nyní.

Nejenže mu RedFace „drze“ odmítla zápas s polštáři, ačkoliv byl právě po covidu a na MMA souboj nebyl fyzicky připravený, ale navíc mu nedovolila vzít si do Prahy ani domácí zvířátka, která se bez jeho služeb sama neobejdou. A on se neobejde bez nich.


„Každý den si dopřávám kozí sýr, který si sám vyrábím. Je to už stálice na mém jídelníčku. Někdy si to dám s pažitkou, jindy s brusinkami, někdy s ořechy, ale zakládám si na přírodní stravě. Česko je moc zmodernizovaná země a na její produkty nevěřím. Nevěřím tomu, že to, co by mi podstrčili pod nos, by nebylo chemicky upravené,“ řekl nám Hulk.

A tak tedy začal jednat s RedFace. „Chtěl jsem si s sebou do Prahy vzít aspoň jednu kozu. Nazafarin mi nedávno porodila, a tak ji musím dojit třikrát denně, má přebytek mléka. Chtěl jsem na ni dohlédnout, zatímco budu v Česku, ale organizace mi to zamítla, prý by to recepce hotelu (Top Hotel Praha) neumožnila. Není to pravda, necestuji poprvé a mé kozy byly vždy se mnou. Takže to byla další a poslední kapka.“


Jak se to tedy nakupilo, Gharibi následně stáhl žádost o vydání víza a svoji účast v Praze zrušil. Zálohy v řádu statisíců si však ponechal a nadále je nehodlá vrátit.

„Protože jsem si prodělal covid, tak bych zápas v MMA neudýchal. Domluvili jsme se s RedFace na alternativě v podobě zápasu s polštáři, do kterého mi ale dali člověka (Koleso), který už v této bitvě má nějaké zkušenosti. A já, protože jsem se chtěl bavit, tak jsem si řekl o někoho, kdo ty zkušenosti v boji s polštáři takové nemá (Freescoot). Jenže tam jsem se dozvěděl, že se už nejedná o boj s polštáři, ale o boj pod pravidly MMA, a to jsem bral jako podvod,“ uvedl Hulk.

Naše redakce se informovala a zjistili jsme, že RedFace Sajadovi nabídla pravidelné návštěvy soukromé farmy nedaleko hlavního města, kam by mohl chodit v podstatě každý den během svého pobytu v Praze, jenž byl původně plánován na dva týdny. Tuto možnost ovšem rodák z íránského Búšehru zamítl.


„Kozí mléko je ve světě podceňovanou superpotravinou. Není divu, že jsou Češi tak zlí (Sajadovi nyní na sociálních sítích chodí z Česka nenávistné zprávy), když žerou samou chemii. Chápu, pokud vám to tak nepřijde, ale má země je v mnoha ohledech napřed. Síla, zdraví, čestnost. Jak mi nadávají mnozí z vás, to by si od nás nikdo nedovolil,“ uzavřel Hulk.  


Další články