Sleduj nás

Že mi Chimaev zamítl duel? To byla ta nejchytřejší věc, co mohl udělat, říká nabuzený Rockhold

Že mi Chimaev zamítl duel? To byla ta nejchytřejší věc, co mohl udělat, říká nabuzený Rockhold
Luke Rockhold je při chuti, však si také jde pro pás šampiona. A při této cestě málem sejmul i Khamzata Chimaeva, kdyby se mu tento soupeř takticky nevyhnul.

Co začal trénovat s Khabibem Nurmagomedovem, stal se z Rockholda nový člověk, který se pyšní neskutečně vysokým sebevědomím.

„Začala mi nová cesta, na jejímž cíli bude pás šampiona. Jsem si jistý, že můj wrestling a grappling nebude chutnat už jak Costovi, tak především pak Adesanyovi,“ prohlásil navrátilec ze střední váhy, který tak stihl potvrdit, že se 30. července střetne s Paulem Costou.


Ještě předtím ovšem usiloval o souboji s jinými jmény, všechna ho však odmítla. Jedno například náleží Seanu Stricklandovi a druhé dokonce Khamzatu Chimaevovi.

„Zcela upřímně, na jednu stranu mě těší, že mě Strickland odmítl. Nejsem tu totiž od toho, abych se pral s nějakými blbečky. Paulo Costa sice na špičku také nepatří, ale aspoň se na ten souboj s ním těším. Nějaká část ve mně mu chce čelit,“ uvedl Rockhold.


„Nejvíc jsem si však přál bojovat s Khamzatem Chimaevem. To je atraktivní soupeř, nová hvězda ochozů. Chtěl jsem mu srazit hřebínek, UFC mi dokonce dalo zelenou, ale on mě odmítl…,“ odhalil.

chimaev burns vaha dnes

„Když si to tak vezmete, to byla ta nejchytřejší věc, kterou Khamzat mohl udělat. Vzal bych ho totiž do školy a přede všemi zesměšnil,“ tuší velmi nabuzený navrátilec Rockhold, jehož hlas zazněl ve vysílání stanice ESPN.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články