Sleduj nás

Že McGregor frčí na dopingu, o tom nelze pochybovat. Vím i, kdo mu dal recept, řekl Sterling

Že McGregor frčí na dopingu, o tom nelze pochybovat. Vím i, kdo mu dal recept, řekl SterlingFOTO: UFC

Bantamový šampion Aljamain Sterling nepochybuje o tom, že by Conor McGregor na něčem nefrčel. Dokonce i ví, kdo mu dal recept.

Protože je Sterling známým odpůrcem dopingu, kvůli kterému se už několikrát obořil do TJ Dillashawa, nemohl si odpustit ani pár poznámek směrem k irské hvězdě, která v době své bojové absence až záhadně moc nabrala svalovou hmotu.

Jelikož byl Conor už dobré dva roky mimo testovací působení USADA, nikdo ho ani neprověřoval... „Pochybuje vůbec ještě někdo o jeho čistotě?“ ptal se Sterling svých fanoušků během živého přenosu na Instagramu. 

„McGregor je tak moc nasypaný, že by mu mohl závidět i Brock Lesnar. Jak narostl, toho rozhodně nedosáhl žádnou přirozenou cestou. Narostl naprosto všude. Hlava, ramena, tělo, vypadá jako bodybuilder,“ poznamenával současný bantamový šampion.

„Ten člověk patrně psychický strádá. Ty prohry s Poirierem ho tak zmohly, že se prostě nasypal, aby se to už neopakovalo. Neuvědomuje si přitom ale, do jaké řeky vstupuje,“ míní.


Zajímavé je, že téže člověk, který irského Notoriouse kritizuje, jej hodlá také žádat o radu. Jak Sterling totiž před týdnem na tiskové konferenci odhalil, tak si přeje Conora kontaktovat, aby dostal cennou radu, jak distribuovat vlastní značku alkoholu. 


Další články