Sleduj nás

Že je Amanda Nunes nejlepší? To je omyl! domnívá se Claressa Shields. Proč?

Že je Amanda Nunes nejlepší? To je omyl! domnívá se Claressa Shields. Proč?
Na MMA scéně se objevila nová odvážná bojovnice s jménem Claressa „T-Rex“ Sheilds, která viditelně odmítá názor, že by Amanda Nunes byla nejlepší.

Působivá a nezpochybnitelná šampionka v boxu, jež si nedávno odbyla premiéru také v rámci smíšených bojových sportů, vnikla do nového odvětví s velkou vizí. Chce se stát totiž vůbec první zápasnicí, která bude současně šampionkou jak uvnitř ringu, tak i uvnitř klece. A k tomu všemu si pochopitelně hodlá zachovat svou neporazitelnost.

Amanda Nunes je pro tuto chvíli vládkyní bantamové i pérové váhy UFC, ale kromě MMA se v jiném sportu neangažuje. A proto jí Claressa nemůže považovat za absolutní top, jak se mnozí lidé „mylně“ domnívají.


„Řekla jsem to jednou a řeknu to i podruhé. Amanda Nunes nemůže být považována za nejlepší, pokud zůstane pouze šampionkou v UFC. Dělá jenom jeden sport, ve kterém nemá protivnici. Člověk musí zůstat aktivní a ukázat svojí komplexní stránku, aby vůbec mohl být do konverzace o tom, kdo je pravý GOAT, zařazen,“ zmínila se Shields.

T-Rex, jež trhá soupeře na potkání, se navíc domnívá, že jednoho dne bude v MMA lepší jak Amanda. „Už teď jsem absolutně nejlepší v boxu a brzo budu i v MMA,“ informovala o svém úmyslu.


Další články