Sleduj nás

Že čeká na Khabiba? Kdepak! Ferguson vyzval Conora a říká: Porazím ho jak v kleci, tak v ringu

Že čeká na Khabiba? Kdepak! Ferguson vyzval Conora a říká: Porazím ho jak v kleci, tak v ringu

Tony „El Cucuy“ Ferguson se nikdy netajil tím, že je ochotný se utkat s kýmkoliv ze špičky žebříčku, a toto odhodlání podpořil i ve své poslední výzvě. Tu totiž nesměroval na Khabiba, jak se původně mnozí domnívali, nýbrž na Conora.

Jak se bude vyvíjet a koho bude zahrnovat další titulová bitva v lehké váze, o tom můžeme zatím jenom spekulovat. Khabib stále čeká na verdikt nevadské komise, která jej může až na rok vyloučit ze světa bojové slávy, a možná i proto se ruský Orel nechal veřejně slyšet, že zápas s Floydem je pro něho momentálně největším lákadlem. 

Tony „El Cucuy“ Ferguson se nikdy netajil, že je schopný nastoupit s každým

Tato jakási zadní vrátka si začal otvírat i Tony Ferguson, jenž již tak na dálku pobídnul irského zápasníka k vzájemnému měření sil. „Cítím, že proti ‚levákům‘ se mi nejvíce daří, a tak by nebylo od věci přidat si skalp dalšího z nich,“ uvedl El Cucuy. „Chci Notoriouse. Ať už v kleci nebo v ringu, s mou kondicí a dravostí nemůže soupeřit,“ podotkl. 

Daná slova se nepochybně ke Conorovi již dostala, a i když on sám má oči jen pro Khabibu (odvetu s ním), pak se dle vlastního tvrzení nebrání jakémukoliv zápasu, jenž by ho k němu poslal. Čtyřiatřicetiletý rodák z Oxnardu v Kalifornii se skórem 24-3-0 by pro něho ale mohl být těžší zkouškou, než se na první pohled může zdát.


Tony Ferguson je hvězdou v UFC

Na co nesmíme zapomenout, je to, že i na McGregora čeká nějaký trest za napadení členů Khabibova týmu během UFC 229. Video totiž rozpoznalo, jak v sobě poražený Ir našel kousek sil a jednoho Rusa skákajícího přes pletivo udeřil, čímž si vysloužil opětovnou reakci od jeho kolegů. Podle prvních zpráv by však vyřčený rozsudek měl být mírnější než v případě současného šampiona.


Další články