Sleduj nás

Že bychom ho neviděli naposledy? Ngannou má údajně zpětné laso od UFC, jen ho využije později

Že bychom ho neviděli naposledy? Ngannou má údajně zpětné laso od UFC, jen ho využije pozdějiFOTO: UFC

Francis Ngannou sice už není aktivním členem soupisky UFC, ale to ještě neznamená, že by se tam nemohl vrátit.

Do těžké váhy právě zamířil Jon Jones, což je Francisův vysněný soupeř. Navíc ještě stále dluží trilogii Stipemu Miocicovi. To jsou faktory, které nelze jen tak přehlížet a Francis to moc dobře ví.

Důvod, proč ovšem UFC opustil, je ten, že si chtěl zkusit box, kde má slíbenou životní výplatu. Takovou, na kterou by v MMA nikdy nedosáhl a ke které jej Dana White nechtěl pustit. Až si Predátor pořádně vydělá, není vyloučeno, že se v UFC nepokusí si vydobýt svou ztracenou slávu.


„Vím, že proběhla nějaká jednání a že tu ta šance je,“ přiznával komentátor Joe Rogan ve svém podcastu. „To je nicméně i ten důvod, proč UFC Ngannoua propustilo ze smlouvy o jeden zápas dříve, než mělo. Dali mu možnost, aby teď odešel k boxu, aby se co nejdříve mohl vrátit,“ odhaloval.

„Není sice jisté, že se Ngannou stoprocentně vrátí, ale já vím, že tu ta možnost je a že ty dveře pro něho budou otevřené. Teď se může střetnout s Tysonem Furym a až si splní svůj sen, může se vrátit,“ prozradil Rogan.


Kdyby to vyšlo, pro MMA fanoušky to bude jenom dobře. Ngannou zakončil svou MMA pouť na vítězné vlně a vůbec jako první zápasník dokázal najít recept na dříve nepřemoženého Ciryla Ganea. Jeho případný duel s Jonem Jonesem navíc budil celé dva roky velký zájem.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články