Sleduj nás

Zdrcená Kowalkiewicz propukla v pláč: Možná je na čase, abych si v životě našla novou vášeň

Zdrcená Kowalkiewicz propukla v pláč: Možná je na čase, abych si v životě našla novou vášeň
Karolina Kowalkiewicz si během turnaje UFC 265 na konto připsala už pátou prohru v řadě a po bitvě jí zůstaly oči jenom pro pláč.

Kdysi slavná polská zápasnice a zároveň bývalá šampionka evropského MMA giganta KSW se nyní ve své kariéře propadá na úplné dno, ze kterého cítí, že je na čase se začít věnovat jinému koníčku. Ve svých pětatřiceti letech totiž pociťuje, že jí ve smíšených bojových sportech už pšenka příliš nepokvete.

„Možná bych si ve svém životě měla najít novou vášeň,“ vzlykala zdrcená bojovnice během živého pozápasového streamu na svých sociálních sítích. „Tohle mě strašně bolí,“ přiznávala, že její srdce bylo zlomeno. MMA kariéře se věnuje prakticky již dvacet let, od roku 2012 tak činí na profesionální scéně.

Hřebík do rakve polské bojovnice zasadila Jessica Penne. Ta svou výhru ukořistila ještě v prvním kole, když se jí podařilo úspěšně utáhnout armbar. Pro Kowalkiewicz, která kdysi v žebříčku slámové váhy obývala první příčku, to byla pátá prohra v řadě a o její budoucnosti v UFC asi není třeba spekulovat.

Dá se očekávat, že na stole evropské bojovnice ještě přistanou nějaké zajímavé nabídky a až z ní samotné opadnou emoce, tak je možná i zváží. Prozatím to ale vypadá tak, že je připravena pověsit rukavice na hřebík.


https://twitter.com/AlexBehunin/status/1424205671130558468?s=20

Další články

Bývalá šampionka Ronda Rousey ostře kritizuje UFC kvůli katastrofálním platům

„Nejslavnější liga světa se proměnila v naprosté dno, kam dnes můžete zamířit,“ rýpla si do poměrů v UFC první ženská šampionka historie Ronda Rousey a bez obalu obvinila vedení z toho, že své hvězdy žene do spárů chudoby. Miliardový kolos podle ní dusí talenty natolik, že si elitní sportovkyně musí přivydělávat prodejem odhalených snímků na internetu.

Bývalá šampionka Ronda Rousey ostře kritizuje UFC kvůli katastrofálním platům

Z války slov těží třetí vzadu! Ngannou láká nespokojeného Jonese na pohádkové bohatství

„Pokud se ti podaří získat svobodu, určitě se mi ozvi,“ vzkázal obávaný bojovník s kamerunskými kořeny Francis Ngannou svému dlouholetému rivalovi a rozehrál tak nečekanou partii na šachovnici světových bojových sportů. Vedení nejslavnější organizace planety aktuálně čelí obrovské vlně nevole pročež se samotní zápasníci začínají bouřit proti diktátu shora.

Z války slov těží třetí vzadu! Ngannou láká nespokojeného Jonese na pohádkové bohatství

Neporažený fantom zuří! Topuria drsně zúčtoval s Machačevem a slibuje krvavou pomstu

„Tohle je jen další ubohá výmluva, aby přede mnou mohl zbaběle utéct,“ nebral si servítky úřadující král lehké váhy Ilia Topuria. Neporažený fenomén rozpoutal na sociálních sítích absolutní peklo, když ostře napadl dagestánského vládce Islama Machačeva. Za údajný útěk z vysněného superzápasu v Bílém domě teď podle něj krutě zaplatí americký náhradník Justin Gaethje.

Neporažený fantom zuří! Topuria drsně zúčtoval s Machačevem a slibuje krvavou pomstu

Zklamání pro natěšené fanoušky. Vysněný superzápas světových šampionů se podle vedení definitivně rozplynul

Skrýval se za oponou chystaného historického galavečera v Bílém domě pečlivě utajovaný superzápas? „O to, jaké duely aktuálně domlouváme, se vůbec nestarejte,“ odsekl novinářům s kamennou tváří šéf UFC Dana White a následně smetl ze stolu veškeré divoké spekulace o tom, že se na trávníku amerického prezidenta měli původně poprat elitní šampioni Islam Machačev a Ilia Topuria.

Zklamání pro natěšené fanoušky. Vysněný superzápas světových šampionů se podle vedení definitivně rozplynul

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

Tuzemská scéna bojových sportů zadržuje dech v očekávání dalšího obrovského milníku. Jiří Procházka se za pět týdnů postaví do klece v prosluněném Miami, aby na velkolepém turnaji UFC 327 zabojoval o uvolněný titul polotěžké divize proti Carlosi Ulbergovi. Zápas o absolutního krále divize vypukne pro české diváky v brzkých ranních hodinách.

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu