Sleduj nás

Zatímco já tvrdě dřu, Benda si doma válí šunky. My Kotlárové máme sport v krvi! říká 262kilová Lucie

Zatímco já tvrdě dřu, Benda si doma válí šunky. My Kotlárové máme sport v krvi! říká 262kilová LucieFoto: RedFace / Clash of the Stars

Lucie Kotlárová už poctivě každý den drtí třífázové tréninky, zato Karlos Benda se nějak fláká. „Bude to velice snadná výhra,“ myslí si.

Když už si jednou vzala do hlavy nějaký cíl, tak se ho nehodlá jen tak vzdát. A co na tom, že by se mnohým z nás mohl zdát naprosto šílený.

Lucie Kotlárová, jíž střelka na váze ukazuje krásných 262 kilogramů, se už déle nemohla dívat na to, jakým způsobem tady Karlos Benda „ponižuje“ romské soupeře, a především pak její rodinné příslušníky Diega s Jaroslavem Kotlárovými. Když potom Karlos řekl, že Diega po diagnostikování rakoviny dohnala karma za jeho nadávky, kletby a výhrůžky, byla to pro Lucii poslední kapka.


Nejprve přišel emocemi nabitý stream, následně výzva k boji a poté dokonce i podpis smlouvy s organizací RedFace, kde Lucie doufá, že během tvrdé přípravy nejenomže spálí přebytečná kila, ale navíc si vyslouží vysněný zápas s Karlosem Bendou anebo jeho přítelkyní.

„On si Karlos neuvědomuje, že my Kotlárové máme sport v krvi. A i když jsme někteří takoví tlustí, jak on rád říká, tak máme srdce a svoje geny nezapřeme. Všichni jsme od přírody pouliční bojovníci a stačí jeden úder teleskopem a jde k zemi,“ řekla Lucie během přestávky u náročného sobotního tréninku, když se na kameru nahrávala, jak táhne Hummera. A s tímto videem je mimochodem spojena další hláška.


„Zatímco já tady dřu třífázové tréninky, ty si doma, Bendo, válíš šunky! Váha se sama neudělá!“ přidala Kotlárová, která svou bojovou misi bere nadmíru vážně. Už 6. dubna by se totiž ráda představila v UNYP Areně, kde by si chtěla připsat první výhru.

„Vím totiž, že když budu na očích, tak mi Benda tu výzvu přijme. On se navezl do mé rodiny, tak já se navezu do jeho. Do klece se mnou půjde buďto on, anebo ta jeho přítelkyně Janička. A pokud se bojí, tak ať to řekne rovnou. Ale předem upozorňuji, že budu chtít omluvu za to, jak se choval k mému bratranci Diegovi,“ řekla jasně Kotlárová.



Další články