Sleduj nás

Zastání, které chytne za srdce! Za Buchingera se postavili Végh i Ďatelinka

Zastání, které chytne za srdce! Za Buchingera se postavili Végh i Ďatelinka
Ivan Buchinger po své poslední prohře poznal, kolik ho sleduje falešných fanoušků. O to víc si váží těch skutečných.

Jak sám Buki uvedl, opět doplatil na to své slabší první kolo, v němž inkasoval KO. Tentokrát se mu katem stal belgický snajpr Losene Keita, o němž se říká, že by to nemusel mít daleko od hvězdné UFC.

Více než prohra ovšem Ivana mrzely reakce, které k němu přicházely skrze sociální sítě.


keita buchinger vitezstvi

Ivan Buchinger a hateři


„Jsem smutný nejen z prohry, ale hlavně z vás, co mi píšete svá moudra. Každý má šanci vyzkoušet si, čím vším si my bojovníci procházíme a kolik úsilí vkládáme do každé přípravy,” poukazoval na nenávist, která k němu putovala.

Napříč vší tou nenávistí se ale přeci jen našly paprsky naděje. Ty vyzařovali zejména věrní fanoušci, do jejichž čela se postavili renomovaní zápasníci Attila Végh s Milanem Ďatelinkou.


„Pro jednoduché lidi: když vyhráváš, jsi největší král, a když prohráváš, jsi největší kár. Ale pro lidi, kteří tě mají doopravdy rádi, jsi největší král vždy! Ať už vyhraješ, či nikoliv,“ vzkázal mu Attila Végh.

„Ivko, hlavu vzhůru, jde se dál. A na kokoty za klávesnici, kteří si hrají na odborníky, se ani nemusíš vyjadřovat. To jsou lidé, kteří nemají v pořádku své vlastní životy, tzv. nešťastníci. Každý z nich by si přál být tam, kde jsi ty. Hodně štěstí, bráško, a jde se dále!“ přidával se Ďatelinka.

A jak poznamenal sám Buki, pokusí se z této prohry poučit a vrátí se opět silnější. O nějakém termínu zatím nemá cenu spekulovat, ale předpokládejme, že to bude ještě letos.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články