Sleduj nás

Zápasů celebrit už bylo dost. Teď budu chodit a mlátit každou z nich hlava nehlava! rozhodl se Till

Zápasů celebrit už bylo dost. Teď budu chodit a mlátit každou z nich hlava nehlava! rozhodl se TillFOTO: UFC

Bizarní zápasy táhnou nejen v Česku, ale také ve světě, což neuniklo pozornosti takového UFC veterána Darrena Tilla, jenž se tomu rozhodl učinit přítrž. 

V prosinci roku 2022 se objevil v MMA kleci naposledy, to se nechal ukončit na submisi od současného šampiona střední váhy Dricuse Du Plessise a připsal si na konto pátou porážku z posledních šesti zápasů. Po tomto nezdaru sám bojovník přiznal, že je na čase provést změny, které se však netýkají jenom jeho dovedností, ale i mentálního rozpoložení. 

Darren se sešel s vedením UFC a domluvil se s ním na předčasném ukončení spolupráce, díky čemuž se teď může, pokud by chtěl, věnovat například boxu, o kterém tak často mluví. Nabídku z BKFC sice odmítl, ale velice rád by zamířil pod křídla takové Most Valuable Promotions, kterou založil Jake Paul společně s jedním přítelem. Nechce jim však pomoct rozšířit impérium, nýbrž jej úplně zničit. 

“Plán je takový, že chci učinit přítrž všem těm zápasům infuencerů, celebrit a rádoby zápasníků, kteří plivou skutečným bojovníkům do tváře. Už se na to nevydržím déle dívat. Každý amatér si hraje na profíka, chová se jako d*vka a hází na bojové sporty špatné světlo. Teď ukončím Julia Cesara Chaveze a potom půjdu a budu mlátit každého influencera, co se tímto zabývá anebo nad tím uvažuje. Nebudu mít klid, dokud tu bude stát byť jen jediný influencer, který tento sport bude zesměňovat!” oznámil Till v pořadu The MMA Hour. 

Na Tillova slova se dá dívat ze dvou odlišných úhlů pohledu. Ten první je takový, že vážně chce udělat něco pro lidstvo a bojové sporty jako takové, a proto se tuto celosvětově rozjetou bizarní vlnu pokusí ukončit, anebo jen balamutí a sám se do ní zapojí. Prozatím není vyloučena ani jedna možnost. Darren bude ještě vystaven touhám velkého finančního zisku, pokud se mu do zápasů celebrit podaří zasáhnout. Další články