Sleduj nás

Zápas potvrzen a pravidla určena! Veselý v MMA rukavicích, Růžička jen s levou rukou a sparingovou boxerkou o velikosti 16 oz

Zápas potvrzen a pravidla určena! Veselý v MMA rukavicích, Růžička jen s levou rukou a sparingovou boxerkou o velikosti 16 ozFOTO: CLASH OF THE STARS

Málokdo věřil, že se takto extrémně nevyrovnaný souboj vůbec podaří dohodnout, ale podle posledních informací nás v červnu čeká bitva dvou Tadeášů. 

Veselý se po rychlé prohře, kterou mu na Clash of the Stars 4 uštědřil Fayne, pravděpodobně dočista pomátl a začal vyzývat jednu z nejzlejších seker české postojové scény.

Reakce Spejbl Gymu na sebe nenechala dlouho čekat a bylo jasné, že tohle internetovému hrdinovi neprojde. Mawarův kouč Michal Vančura chce z tlouštíka udělat exemplární případ, abychom se podobných drzostí již v budoucnu nedočkali.

„Jestli jsme se dostali do doby, kdy bude YouTuber vyzývat profesionálního zápasníka, tak je to opravdu v prd*li. Nemůžeme to samozřejmě jen tak nechat a musíme to zarazit hned v zárodku, aby se to už nikdy nestalo. Pokud takový sr*č bude vyzývat našeho bojovníka, tak urazil nejen jeho, ale i celý Spejbl Gym. Jako trenéři samozřejmě chceme jeho hlavu na talíři,“ vyřkl nekompromisní ortel jeden ze zástupců staré Muaythai školy, kde se podobná neúcta řešila rychle a rázně.

Většina rozumně uvažujících lidí by v tuto chvíli emigrovala na opuštěný ostrov nebo si alespoň změnila identitu, ale Veselý vše ještě podráždil videem, ve kterém vymyslel pravidla a umístění boje. 


Poprava se má odehrát v kleci strachu, tedy oktagonu o velikosti 3x3 metry. Veselý bude mít malé 4 oz rukavice určené na MMA a Mawar bude mít klasické sparingové boxerky 16 oz. Lokty i kopy budou zakázané a Růžička bude moci pravděpodobně používat pouze levou ruku!

„Zápas se špekounem je potvrzený díky mé šikovné manažerce. V červnu, jestli z toho to prase nevycouvá, ho zkasírujeme, zbijeme a ukončíme jeho kariéru,“ potvrdil Tadeáš na svém Instagramu, že dohoda je uzavřena a nyní můžeme jen doufat, že Veselý nepřijde k rozumu a neprobudí pud sebezáchovy. 

Pokud se oba Tadeášové v kleci sejdou, je asi jen otázkou, zda si Veselý lehne už po prvním jabu, nebo dostane Mawar šanci se na něm trošku vyřádit.Další články