Sleduj nás

Zápas Pirát vs. Kincl byla tragédie, on není žádná hrozba, nešetřil šampiona Terminátor

Zápas Pirát vs. Kincl byla tragédie, on není žádná hrozba, nešetřil šampiona Terminátor
Pokud jste se báli, že ztráta titulu, rodinné problémy a nepříjemné zranění zanechají šrámy na sebevědomí Karlose Vémoly, tak můžete na své obavy zapomenout.

Terminátor se v tomto týdnu rozpovídal pro Sport.sk o svých plánech a byl to opět nám dobře známý přístup, kdy si nepřipouští absolutně žádnou slabost a možnost neúspěchu.

Karlos se vrátí do akce již 21.5. na turnaji OKTAGON Undreground v pražské O2 areně. V hlavním zápase celé akce dojde na odkládaný souboj s Otakarem Petřinou. Marpo se intenzivně připravuje již déle než půl roku a podle dostupných videí na sociálních sítích jde jeho forma stále nahoru.


Uvidíme, jak technicky vyčištěný box, který předvádí na lapách, dokáže prodat v zápase. Terminátor svého soupeře očividně nepodceňuje, i když si samozřejmě neodpustí drobný rýpanec zpěvákovým směrem.

„Vzdávám mu maximální respekt. Je disko zápasník a jde proti skutečnému bojovníkovi. Ať je, jaký je, má koule. Proti Rytmusovi bojoval se zlomenou rukou a neposral se z toho. Když vyhraje, získá obrovskou slávu, jako třeba Attila Végh. To nedopustím, připravuju se na něho zodpovědně. Nebudu si hrát, že z hlediska boxerské techniky předvedu nějaký zázrak, ale ukážu srdce, vůli a budu neustále tlačit. Marpo by mě musel zabít, aby mě zastavil. To se za třicet let mojí kariéry povedlo jen Attilovi. Proto se tomu říká Zápas století, protože taková náhoda se opakuje jednou za sto let.“


Po Marpovi se Terminátor zaměřil na dalšího soupeře a tím by měl být Brazilec Rafael Xavier. Karlos má pro přechod do polotěžké váhy vcelku pochopitelné vysvětlení, a navíc přidává argumenty, proč nyní nedopadne zápas s Pirátem Krištofičem.

„S Xavierem se utkám nejspíš až na Štvanici. Nechci po zraněních a Marpovi dvakrát v krátkém čase shazovat do střední váhy. Pirát prohrál s Cvernou, i když mu dali remízu, jednoznačně prohrál s Kinclem a v květnu ho Meloun vystřelí na Undergroundu z kecek. Mám jít proti němu po třech porážkách? Lidi by měli zase řeči. Mám rád výzvy. Ať Pirát vyhraje jeden nebo dva zápasy a třeba s ním půjdu.“

Jak je v poslední době obvyklé, stočil se rozhovor i na šampiona střední váhy Patrika Kincla. Karlos z Patrikova výkonu rozhodně není ohromený a dokonce nastínil, kdy si chce pro titul v divizi do čtyřiaosmdesáti kilogramů dojít.

https://twitter.com/i/status/1498974652378533890


"Od začátku tvrdím, že chci tituly ve střední i polotěžké váze. Tento rok to dokážu. Kinclovi vezmu můj titul v prosinci v O2 areně. To je hotová věc. Do té doby, ať tlusťoch, který nedokáže udýchat střední váhu, drží hubu a krok! Proč bych utíkal před někým, koho jsem už zmlátil? Zmlátím ho znovu. Nebudu skákat, jak ten blbeček píská. Jeho titulový zápas s Pirátem byla katastrofa, on určitě není žádná hrozba. Piráta porazil wrestlingem, a čím chce porazit mě? Vždyť ve wrestlingu ho vezmu do školky jako děcko, bude lítat jako celofán v průvanu.“

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články