Sleduj nás

Zápas o status nejlepší těžké váhy světa? Šampion Bellatoru má zajímavý návrh pro Ngannoua

Zápas o status nejlepší těžké váhy světa? Šampion Bellatoru má zajímavý návrh pro NgannouaFOTO: UFC

Co Ryan Bader podruhé za sebou přemohl Fedora Emelianenka, překypoval sebevědomím. Je na světě vůbec ještě lepší těžká váha, než je on? To by moc rád zjistil. 

Tento článek se bude dobře číst zejména těm, kteří patří do té skupiny lidí, kteří věří, že Bellator je na stejné nebo dokonce ještě vyšší úrovni jak UFC. Takových lidí není mnoho, přesto se mezi námi tací najdou. Zejména to tvrdí prezident Bellatoru Scott Coker či jeho zápasníci Patricio Freire, Corey Anderson, Vadim Nemkov nebo právě Ryan Bader. 

Poslední zmíněný bojovník kdysi v UFC zápasil a na vlastní kůži údajně zjistil, že ta kvalita tam nebyla nejvyšší. Teprve až po svém přechodu do Bellatoru se ovšem údajně vyvinul jako zápasník, kterým je nyní. A vůbec se nebojí přiznat, že je nejlepší na světě… Leda by ho někdo vyvedl z omylu. 

„Co se těžké váhy týče, cítím se jako nejlepší bojovník světa. Porazil jsem ta největší jména a dokázal jsem, co dokážu. Jsem vesměs takový Tyson Fury MMA, jsem králem tohoto sportu. Nabídl jsem i Danu Whiteovi, jestli má v těžké váze někoho, kdo by mě mohl porazit, ať vymyslí nějaký zápas mezi organizacemi, ale on odmítl,“ rozpovídal se Bader pro server MMA News. 

„Nemohl jsem si však nevšimnout, že je teď Francis Ngannou volný, a já věřím, že zrovna on by byl skvělou zkouškou pro mě a mé dovednosti. On vs. já v zápase o status nejlepší těžké váhy současnosti. On si to podmanil v UFC, já teď v Bellatoru, proto by bylo skvělé, kdybychom se postavili proti sobě. Jelikož je nyní bez smlouvy, záleží to jenom na něm, má nabídka trvá,“ vzkázal Bader. Další články