Sleduj nás

Zápas Conora McGregora s Michalem Chandlerem má nové datum i místo konání. Očekávaný souboj se má uskutečnit již za dva měsíce

Zápas Conora McGregora s Michalem Chandlerem má nové datum i místo konání. Očekávaný souboj se má uskutečnit již za dva měsíceFoto: UFC

Nekonečná sága se snad konečně blíží do finále. Trpělivý Američan, který na zápas s hvězdným Irem čeká již déle než rok, zveřejnil novou lokaci i datum. Střet dvou showmanů vylepší turnaj UFC 306, který se odehraje 14. září v Las Vegas.

Původně plánované datum 29. června vzalo díky Conorově zranění za své. Místo „Nechvalně Známého“ a Chandlera se tak fanoušci museli spokojit s odvetou mezi Alexem Pereirou a Jiřím Procházkou. Pro příznivce českého bojovníka se nakonec jednalo o velmi smutný večer. McGregor se do Las Vegas nepřijel tentokrát ani podívat a dál doma léčil zranění, které jej vyřadilo z boje.

„Je to naprosto skličující. Měl jsem na tréninku výpadek koncentrace. Zapojil jsem se do sparingu bez kompletní výstroje a při kopu jsem trefil loket sparingpartnera, o který jsem si zlomil prst na noze. Chce to pár týdnů, než to bude ok,“ posteskl si Conor na svoji smůlu na sociálních sítích.

Zlomený prst na noze nakonec není žádnou fatální událostí, která by zápas navždy zrušila. V prvních dnech po stornu se totiž spekulovalo o tom, že Ir ukončí kariéru a do klece se již nikdy nepodívá. Podobné obavy vyjádřil i boss UFC Dana White, který prohlásil, že Conor má již na generace dopředu vyděláno a těžko lze očekávat, že v něm ještě zahoří ten pravý válečnický plamen.

Obavy nakonec pomohl rozehnat jeden z fanoušků, který na síti X vystavil příspěvek se jmény obou bojovníků a turnajem UFC 306. Chandler jej poté potvrdil odpovědí, že vše je v procesu domlouvání.


Turnaj UFC 306 má zatím potvrzené čtyři zápasy, které na papíře působí velice zajímavě. Ženská bitva z vrcholu bantamové váhy mezi Irene Aldanou a Normou Dumont je doplněna takovými jmény, jako jsou Michel Pereira, Antony Hernandez nebo Ronald Rodriguez.


Další články