Sleduj nás

Zápas českého šampiona o smlouvu s UFC si vychutnáte i doma u televizních obrazovek

Zápas českého šampiona o smlouvu s UFC si vychutnáte i doma u televizních obrazovek

České zastoupení v nejprestižnější bojové soutěži světa by se už po středě 31. července mohlo rozrůst o další jméno. O smlouvu s UFC bude totiž bojovat šampion těžké váhy Oktagonu Michal „Blackbeard“ Martínek!

A pro fanoušky z tuzemské scény je podstatná ta informace, že se daný duel z produkce Dana White Contender Series bude dát sledovat nejenom prostřednictvím UFC Fight Passu, ale i také prostřednictvím televize, a sice stanice Nova Sport, která je s turnaji UFC již delší dobu spjata.


Soupeřem doposud neporaženého Martínka má být podobně neomylný brazilský válečník Rodrigo Nascimento Ferreira prezentující se pod přezdívkou Méďa Béďa. Nejde však o žádného rozkošného medvídka, nýbrž o pořádného trhače, jehož hlavní zbraní je ničit protivníky. Jde o specialistu na jiu-jitsu, a tak se není čemu divit, že čtyři z jeho šesti výher přišly formou submise.

Stanice Nova Sport kromě zápasu Martínka s Ferreirou odvysílá celý pořad Contender Series, a tudíž se diváci budou smět podívat i na další talenty, s nimiž se už v blízké době oficiálně uvidíme v UFC. Vítězství sice ihned neznamená záruku smlouvy, ale určitě bude mít na finální verdikt od samotného bosse velký vliv.Další články