Sleduj nás

Zápas celou dobu na zemi? Nemám problém! nebojí se David Hošek vyhlášeného škrtiče

Zápas celou dobu na zemi? Nemám problém! nebojí se David Hošek vyhlášeného škrtiče
Souboj, který měl být ozdobou ostravského turnaje Real Fight Arena, se nakonec přesouvá na východ Slovenska. Na vinně bylo zranění šestatřicetiletého Srba Nenada Avramoviče.

„Soupeř mi zápas zrušil a organizace nedokázala najít adekvátní náhradu. Trénuji dál a zápas Nenadem se uskuteční později. RFA mi tento zápas slíbila, takže se na něj budu stále připravovat. Zklamání je veliký, ale můj boj za titulem pokračuje!“ prohlásil odhodlaně David Hošek těsně po zjištění, že v Ostravě nenastoupí.

Nenad Avramovič se postaral o největší překvapení květnového turnaje RFA Grand Opening, když dokázal uškrtit gilotinou Milana Ďatělinku již během prvního kola.

Před turnajem přitom patřil mezi největší outsidery celé karty. Svou vinu na tom samozřejmě mělo, že Nerad prohrál čtyři z posledních pěti zápasů a na Milana našel cestu pouze Karlos Vémola.

Milan Ďatelinka se vyjádřil k Oktagonu 22

David Hošek míří za titulem


Opět se tak ukázalo, jak je MMA nevyzpytatelné, a že papírové předpoklady mohou letět do koše během chvilky.


Tentokrát jsou bookmakeři v předzápasových předpokladech mnohem opatrnější, a i když je David Hošek favorit, s Nenadem se počítá mnohem víc.

Bude zajímavé sledovat, zda se srbský borec poučí ze vzájemného zápasu Ďatělinky a Hoška. Pokud tomu tak bude, musí David počítat s variantou, že skončí pod svým soupeřem na zádech a bude se muset bránit pokusům o submise. Jak zní z jeho posledního prohlášení, věnuje se v přípravě právě této variantě a nebojí si to rozdat s Avramovicem i v graplingu.

„Nemám obavy, ani kdyby zápas probíhal celé tři kola na zemi. Bude to těžký zápas a klidně může být nejtěžší v mojí kariéře. O to větší budu mít z tohoto vítězství radost,“ věří si český bomber, který je vyhlášený svojí nepříjemnou pravačkou.


Uvidíme, kdo se v košické Steel aréně dokáže výhrou přiblížit k titulovému zápasu. Real Fight Arena je navíc hodně aktivní i na vyjednávacím poli a tak je možné, že do turnaje přibude ve střední váze další nebezpečná konkurence.

Další články