Sleduj nás

Nakonec žádný Peňáz a ani boj o titul! Pirát se raději uklidí na tropický ostrov do reality show Survivor

Nakonec žádný Peňáz a ani boj o titul! Pirát se raději uklidí na tropický ostrov do reality show SurvivorFOTO: OKTAGON MMA

Týdny trvající spor o pozici v titulovém mixu je rázem bezpředmětný. Slovenský bijec dal totiž životu válečníka na pár měsíců vale a jde si hrát na Robinsona po boku Ornelly Koktové.

Pro Piráta je jeho účast v pořadu Survivor potvrzením statusu prvotřídní celebrity. Skalp Karlose Vémoly vystřelil Krištofičovu popularitu do nebeských výšin. Žádosti o rozhovory a pozvánky do televizních i rádiových show se Pirátovi hromadily v emailové schránce, ale účast v oblíbeném Survivoru, to je trochu jiná liga.

Krištofič bude členem VIP kmenu, který má opravdu různorodé obsazení. Spolupracovat bude například s youtuberem Martinem Mykiskou, který se v minulosti přátelil s Patrikem Kinclem. Další spojenec bude herečka Ivana Jirešová, hudebník Sebastian nebo influencer Martin Carev. Sestavu doplní dvě dívky, které nemají žádné výraznější schopnosti, ale o to víc se vyznají v zákulisních hrách. První z nich je účastnice reality show Love Island Rachel, tou druhou pak Ornella Koktová.


„Survivor je v mém životě další výzva. Challange sáhnout si opravdu na absolutní dno. Mojí výhodou bude to, že umím pracovat s váhou. Hodně zhubnout a i přibrat, držím často půsty,“ prohlásil Pirát.

Jeho tvrzení dává smysl, protože život profesionálního bojovníka je plný odříkání a život na ostrově také. Nedostatek jídla je pak obvyklý problém pro soutěžící zvyklé na plnou ledničku a McDonald za rohem.


„Musím nejdřív všechny trochu poznat a zjistit, jaké mají mezi sebou vztahy. Mojí slabinou může být, že rozhodně za někým nebudu běhat a ani se nikoho doprošovat,“ uznal Krištofič, co pro něj může být kámen úrazu. Právě intriky, zrady a různé aliance jsou v Survivoru běžnou součástí hry, a kdo se rychle nepřizpůsobí, tak nemá šanci.

Proti červenému VIP kmeni bude stát modrý kmen Lovců. Produkce TV Nova si dala s výběrem opravdu záležet a diváci se tak mohou těšit na operního pěvce Michala Skalického nebo hotelové manažera Jacka Hamida. Vše bude svým přísným okem sledovat Ondřej Novotný, který nejde pro kousavou poznámku daleko. Vítěz si odnese příjemných dva a půl milionu korun, což bohatě vyváží, že bude po dvou měsících bez mýdla vypadat jako bezdomovec.

Zdroj: TV NovaDalší články