Sleduj nás

Žádná úcta k legendě! White sepsul St-Pierra a vysvětlil, proč mu nedá šanci bojovat s Khabibem

Žádná úcta k legendě! White sepsul St-Pierra a vysvětlil, proč mu nedá šanci bojovat s Khabibem

Sotva se fanoušci začali (znova) těšit, když Khabib a jeho manažer přiznali, že se na jaro nového roku rýsuje bitva se St-Pierrem, a ihned Dana White smetl všechny spekulace pod stůl. Jak je to jenom možné?

Abychom to pochopili, musíme se vrátit o dva roky zpět, když GSP porazil Michaela Bispinga, čímž se stal šampionem dvou váhových divizí. Následně však (i kvůli své nemoci) nemohl pokračovat a nakonec pověsil rukavice na hřebík. Ačkoliv je nyní plně zdráv, je ochotný se vrátit, ale to pouze do zápasu, který by pro něho něco znamenal. A to je třeba právě ten s Khabibem.

„Tak na to můžete rovnou zapomenout,“ kontroval pohotově Dana White, když zaslechl tyto zprávy. „GSP a já jsme měli dohodu. Dohoda, která nikdy nebyla naplněna. Proč bych teď měl tedy dělat něco já pro něho?“ udivoval.


Oč se tedy jednalo? „Já a Georges jsme se domluvili, že když ho nechám bojovat s Bispingem, a pokud ho porazí, tak bude muset aspoň jednou obhajovat. To se ale nikdy nestalo, vykašlal se na mě. Z mého pohledu je absurdní si teď jen tak přijít z důchodu a diktovat si nové podmínky, když jste nedodrželi ty staré,“ vysvětloval White.


Uvidíme, jak se k tomuto proslovu postaví sám kanadský bojovník, až se to k němu donese. Koneckonců by se mu nemusela líbit ani ta část, kde Dana White zpochybnil jeho schopnosti.

„Měli jsme dohodu, že když dá Bispinga, tak bude obhajovat. On tušil, že vyhraje, Bisping se pro něho v ten moment zdál jako lehká kořist, jenže když svůj pás získal, tak se na mě už vykašlal. A to jsme v té divizi měli jinačí zvířata. Samé hladové vlky, zabijáky! Všechno zvířata, která toužila po krvi. Asi se jich bál. Proto z mého pohledu nepřipadá duel s Khabibem ve vymyšlené váze v úvahu. Zase si hodlá diktovat podmínky, když doposud nedodržel ty staré,“ opakoval se White.  


Další články