Sleduj nás

Za Vémolu jsem od Oktagonu dostal drobné, to v Clashi se mám podstatně líp, pochvaluje si Mikulášek nové podmínky

Za Vémolu jsem od Oktagonu dostal drobné, to v Clashi se mám podstatně líp, pochvaluje si Mikulášek nové podmínkyFoto: OKTAGON MMA

Jako profesionál si udělal odbočku mezi amatéry a nestačí se divit, jak výnosná pro něho tato štace je.

Clash of the Stars je momentálně nejsledovanější zábavní show v Česku a dost možná i největší „bojovou“ organizací na celé tuzemské scéně, ne-li rovnou v celé Evropě. Lístky na Ostravu se vyprodaly za pár minut, vskutku to nebyla ani hodina, a už teď se chystají plány na O2 arenu či samotný Eden.

Tento obří zájem, který o Clash diváci projevují, umožňuje organizátorům, aby si za své vysněné zápasy pořádně připlatili. Podobně tak učinili nyní v případě bohumínského gangstera Vaška Mikuláška, který si za souboj s amatérem Žralokem Patrikem, jenž se bojovým sportům věnuje vesměs jenom pár týdnů, odnesl vyšší finanční obnos, než utržil za souboj s legendárním Terminátorem Karlosem Vémolou.


„Určitě jsem za zápas se Žralokem vydělal víc než za zápas s Vémolou,“ přiznal Mikulášek v Hype-Castu. „Tohle nikdo neví, ale za Karlose jsem dostal drobné. Nepočítám do toho sponzory, od těch jsem dostal pěkné peníze, ale čistě od Oktagonu mi na účtu přistálo sedm tisíc eur. A co je dneska sedm tisíc eur? Ho*no…“

Venca ještě před nástupem do zápasu se Žralokem informoval, že z něj teď bude druhý nejlépe vydělávající bojovník v Česku. Neoficiální zprávy pak naznačují, že mohl za svůj souboj s amatérem obdržet i půl milionu korun. Tím pádem se není čemu divit, že se nyní má tak dobře a naopak vítá s Clashem další spolupráci.


Promotér Tomáš Le Sy se nechal slyšet, že když už je Clash of the Stars takovým hitem, rád by divákům doručoval více profesionálních soubojů, o které mají lidé zájem a které nemohou vidět nikde jinde. Momentálně se zde rýsuje třeba ostrý spor mezi Mikuláškem a Alexem Cvernou, který je v této chvíli ještě zraněný, ovšem kdyby mu to zdraví umožnilo, moc rád by se objevil už v červnu v Ostravě. Další nábory hvězdných bojovníků pak jistě budou pokračovat.


Další články