Sleduj nás

Za odvetu s Attilou dostanu pětkrát víc než za náš první zápas! pochlubil se finančním posunem Karlos Vémola

Za odvetu s Attilou dostanu pětkrát víc než za náš první zápas! pochlubil se finančním posunem Karlos VémolaFoto: OKTAGON MMA

Popularita MMA stále roste, a tak můžou promotéři nabídnout zápasníkům podstatně lepší finanční podmínky než před několika lety. Jasným příkladem je Odveta století, která bude zaplacena mnohonásobně lépe než první souboj, který proběhl v roce 2019.

Oktagon 58 je turnaj, jenž přepíše dějiny českého MMA. Již teď je jisté, že fotbalový stadion pražské Slavie bude vyprodaný a zápasy tak bude sledovat okolo pětadvaceti tisíc diváků. Historicky největší návštěva dostane opravdu našlapanou kartu, na které nechybí taková esa, jako jsou Kincl nebo Peňáz. Hlavní duel si pro sebe rezervovali Karlos Vémola s Attilou Véghem, kteří tak navážou na první vzájemný zápas.

Zápas století byl pro domácí scénu v mnoha ohledech průlomový. Ze sportu, který byl roky démonizován, se takřka přes noc stala společensky populární zábava. Karlos Vémola má na tomto posunu rozhodně svůj podíl. Podle svých slov navíc nehleděl v této době na osobní profit a věřil, že se mu jeho snaha vyplatí v budoucnosti.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„I když si to Ondra Novotný a Pavol Neruda nemyslí, tak já tvrdím, že jsem dostal za první zápas s Attilou tři koruny. Bylo mi tenkrát jedno, kolik dostanu. Odešel jsem z jedné nejmenované organizace, abych pomohl česko-slovenské MMA scéně. Šlo mi o odkaz, a ne o peníze,“ prohlásil Vémola v pořadu Hype Cast.

Podle nepotvrzených spekulací se měla ona tříkorunová výplata pohybovat v rozmezí milionu až milionu a půl. Nyní se bude rozdávat ještě mnohem větší balík, na čemž má velkou zásluhu vyjednávací schopnost slovenské legendy.


„Ani před druhým zápasem jsem neřešil finance, ale řekl jsem, že chci stejnou částku jako Attila. Ten to umí vyšponovat, takže nakonec dostanu pětkrát tolik než za náš první zápas. Furt si teda myslím, že vzhledem k tomu, jaký to je zápas, to je ku*va málo. A taky, že bude vyprodaný fotbalový stadion,“ nebral si servítky Karlos. Oktagon 58 tak bude pravděpodobně nejdražší turnaj v české historii, protože ani Patrik Kincl nebo Matěj Peňáz rozhodně nenastupují za drobné.


Další články