Sleduj nás

Za mou prohru s Namajunas může i Weidmanova zlomená noha, běduje Zhang

Za mou prohru s Namajunas může i Weidmanova zlomená noha, běduje Zhang
Weili Zhang prozradila, že jí hvězdy pro její titulovou bitvu s Rose Namajunas skutečně nebyly nakloněny. Rozhodila ji i věc, která se jí přímo netýká.

Na turnaji UFC 261, kde měla šampionka Zhang obhajovat svůj pás slámové váhy s Rose Namajunas, se uskutečnil také souboj mezi Chrisem Weidmanem a Uriahem Hallem. Tato bitva se fanouškům zapsala do paměti už jen díky tomu, že si Chris prvním kopem v utkání přerazil holenní kost a rázem opustil oktagon na nosítkách. Tato nehoda prý čínskou válečnici doslova psychicky rozhodila.

„Měla jsem tu smůlu, že Chris bojoval jen chvíli přede mnou. Před pár okamžiky se pohyboval po té stejné ploše jako já, dokonce se i se mnou pozdravil, ale teď byla jeho noha náhle úplně roztříštěná. Já to viděla na obrazovce a totálně mě to vzalo, má mysl se rázem přestala soustředit na můj zápas, což bylo špatně. Nikdy byste neměli ztratit koncentraci, byť jen na zlomek vteřiny, já o ni však přišla, což se vůbec nemělo stát,“ bědovala Weili.


Při svém vstupu do nitra klece ani sama Zhang dlouho v boji nevydržela. Ihned po první minutě bylo po všem, když se Namajunas šampionku podařilo překvapit kopem do hlavy. Tento bravurní kousek rázem ukončil souboj a pás slámové váhy se přenesl ke své staré vládkyni. Právě s ní by si čínská bojovnice i vzhledem k neblahým předzápasovým okolnostem ráda dala odvetu.

Weidman zraneni


Další články