Sleduj nás

Z principu už nechci české občanství, informoval Muradov

Z principu už nechci české občanství, informoval Muradov
Makhmud Muradov začíná chovat k České republice jako státu jistou averzi.

Všichni se rozhodujeme vlastní hlavou a co byl Mach v Česku označen za „personu non grata“, znamenalo to, že mu nebude prodlouženo vízum a že rozhodně nedostane české občanství.

Mach začal žádat o pomoc ostatní státy Evropy, a i když to vypadalo, že by mu některé mohly vyhovět, nakonec se rozhodl přidat k uzbecké armádě.


„Věrně sloužím Uzbekistánu a svému prezidentovi! Sloužím své vlasti a můj prezident je na to hrdý!” napsal zápasník na Instagram a připojil několik fotek v uniformě. 


Zobrazit příspěvek na Instagramu 

Příspěvek sdílený Makhmud Muradov (@makhmud_muradov)Nyní je tedy Muradov vojenským příslušníkem, což by samo o sobě ještě nemuselo nikomu vadit. Horší je ten fakt, že od roku 2005 jeho země uzavřela smlouvu o spojeneckých vztazích s Ruskem. A teprve teď se Machovi dveře do Evropy asi definitivně zavřou.

Muradov: S Českem už nechci nic mít


Svěřenec trenéra Petra Knížete má v Praze malou dcerku, s níž se nemůže vídat. Je to dáno údajně tím, že má Muradov vazby na kontroverzního podnikatele Vlastislava Římského a mohl být zapleten do organizovaného zločinu. Může mít kontakty jak na mafii, tak i teroristy.

„Zákon jsem nikdy neporušil. Ani žádné kontakty s mafií nebo teroristy nemám a ani jsem nikdy neměl,“ reagoval Mach na nařčení ze zločinu, kterého se během svého pobytu v Praze měl dopouštět.

Teď je kvůli tomu pobouřený natolik, že s Českem nechce nic mít. „Z principu už nechci české občanství, protože sedm let čekám na trvalý pobyt. Nevím, z jakého důvodu jsem ho nedostal. Napsali mi, že jsem ohrožení pro Českou republiku. Nevím čím. Mám jednu pokutu za pás a jednu za rychlost, asi někomu ležím v žaludku," uvedl Muradov s tím, že si dalších prohřešků není vědom.


Makhmud Muradov Gerald Meerschaert zapas

Fakta bohužel ale mluví jinak


Buďto se to na Macha snaží někdo hodit, anebo je skutečně vinný. Jeho vztahy s podnikatelem Římským údajně nejsou vymyšlené, informuje server aktu.cz.

„Římskému vůbec není cizí posílat skupinku ranařů na lidi, které je třeba zastrašit. Jak dokonce dokládá odposlech, který má naše redakce k dispozici, pomáhat mu v tom měl aktuálně z České republiky vyhoštěný zápasník MMA Makhmud Muradov,“ informoval zmíněný portál.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články